Aktuálně hledáme

Pokud se chcete stát členem pracovní skupiny, napište nám prosím, v čem byste si představovali svoji pomoc a jaké máte s čím zkušenosti. Hodí se naprosto cokoli, jsme lidé mnoha oborů a životních zkušeností. :) Počítejte s tím, že po vás budeme chtít výsledky.
Pokud se však nechcete aktivně zapojit a chtěli byste jen tzv. "na čumendu", ani nám nepište! Nemáme nervy na to, abychom s někým ztráceli čas, když ho můžeme věnovat užitečnějším věcem.

Projekt je a bude ZDARMA, nikdo za svoji práci nedostane zaplaceno a také bude ZDARMA distribuován (e-book, web). Počítá se jen s nejnutnějšími náklady na tisk knihy a její distribuci. To je naše koncepce i podmínka.

Aktuálně hledáme:
- zkušeného organizátora/vedoucího pro vypracování rad a tipů, na které je třeba pamatovat a kterých je lepší se vyvarovat. Je důležité vyjmenovat i ty, které mohou být při krizi a následném přežití osudné; především nám jde o sestavení seznamu, kterému porozumí i děti/náctiletí (ne vždy je možnost, aby skupinu vedl dospělý). Zkušenosti krizového vedení jsou vítány.
- systémového/krizového analytika, který nakreslí vývojové diagramy

- grafika či malíře
- zkušeného radioamatéra - zkušenosti s pozemním vysíláním na dlouhých vlnách vítány

- zkušeného vojáka, či někoho z bezpečnostních složek na sestavení textu, který se bude zabývat bojovou taktikou a strategií (jen stručně - základy). Praxe na bojových misích vítány.

- zkušeného hasiče - příprava podkladů/konzultace

- zkušeného záchranáře - příprava podkladů/konzultace

- dobrého blogera (novináře, či spisovatele) pro psaní článků na blog (krátké zprávy)

- programátora mobilních aplikací, pro vytvoření aplikace na rozhodování v krizových situacích (podklady dodáme následně)


Pokud máte zájem s námi spolupracovat, dejte nám prosím vědět.

Aktualizace 17.12.2020