Karel Keslly Photography

Moje portfolio fotografií, abyste věděli jak a co fotím

Výstavy

Tohle je spíš jen takový dílčí úspěch... publikace foteček na známém webu o cestování (BudgetTravel.com) - takže snad se k nám někdo časem podívá i ze světa... je to taková malá osvěta/pozvánka do naší krajiny :)

Deník fotografa

DF - Monentky

20.11.2020

Podotýkám ještě jednou, že rád píšu, takže se budu snažit taky k těm fotkám něco říci a sem tam dát nějakej ten tip, za ta léta, který se vám může hodit, ať máte taky unikátní fotky.

Možná jste tento obrázek zahlédli a přijde vám vtipný, ale nepřišlo vám na něm nic divného? Mě ano! Velice rád bych našel toho, kdo dělal tu zeď a pak především i výrobce těch kachliček... Už chápete? A takovéto fotografie jsou běžné po celém světě i ve sdělovacích prostředcích a že jich není zrovna málo. Nicméně se předpokládá, že si takovýchto...

Některé soutěže jsou opravdu těžké a umístit se alespoň trochu dobře, je celkem kunšt... téma této bylo vysoký objekt. K AZ-toweru v Brně se mi jet nechtělo, protože v soutěži byly samé paneláky a tak jsem přemýšlel co s tím, ostatně, co vyfotit tak na nevzhledném baráku (Merhautova)... dopomohla náhoda. Jak jsem se vracel se psem, tak jsem se...

Příroda

Velkoformátové fotografie byly k vidění v Paříži ve Studio Galerie B&B nebo v Digital Camera Magazine.

Umělecké

Vystavováno ve Fridge Gallery ve Washingtonu D.C.

Voda

Publikovány v prestižním fotografickém magazínu Fstoppers.

Obloha

Nejkrásnější fotky oblohy nad Brnem, které jste zde mohli vidět.
Polární záře (unikát), mušle a matka s dcerou.

Zvířata

Lidé

Historické památky

To, zda jsou mé fotografie opravdu tak dobré si můžete ověřit zde a tamtéž je možné si i některé z nich zakoupit. Mimo jiné dělám i tzv. dokumentární fotografie.