ASTROLOGOGOVA SOBOTA23. 1. Kudyano a kudy ne

22.01.2021
Kvadratura Marse se Saturnem nepřekvapila. Spělo to všechno k ní. I dnes se jí budeme muset zabývat. V mnoha oblastech jsme se zastavili a zasekli. Prvotní reakce je Co s tím? Ptáme se na to, co to znamená, přemýšlíme, proč se věci dějí takto. Kvadrát mohl být skutečně nepříjemný, mohl přinést řadu konflktů i tam, kde jsme je nečekali. Berme je jako upozornění na hlubší nesrovnalosti, kt. jsou v nás samotných, v našem přístupu ke světu a k lidem. Řešením by bylo seznámit příslušné okolí s našimi plány a tím, co vidíme jako budoucnost. Neřešme tolik cestu, ptejme se po cílech.

Slunce se ve Vodnáři setkává se Saturnem. Tady se i my setkáváme s vizemi, s představami o sobě a o tom, co budeme podnikat. Možná je ten správný čas pohovořit s budoucností a pokecat s dobrými duchy. Hodí se jakákoliv dobrá rada nebo nápad. Zjistí se přitom to, že řadu věcí lze dělat jinak. Vidíme pak dobře, na čem jsme ustrnuli a co nás zachvátilo natolik, že neumíme dobře rozlišovat co dělat a co nikoliv.

Venuše v sextilu s Neptunem nám budou ukazovat, jak se čas a myšlenky, u některých z nás i činy točí v kruhu. Zažijeme možná opakování nebo dojem toho, že něco tu už kdysi bylo ... Je dobré identifikovat to a odpíchnout se od místa. Je hrozně těžké se také odpoutat od stereotypně opakovaných dogmat, která jsme mohli přijmout za jedinou pravdu. Je vhodná doba se nad tímto zamyslet.

Luna je už od dopoledne v Blížencích. Tahle pozice vždycky trochu rozhýbe zatuchlý vzduch a umožní taneční variace improvizací. Spolu s vodnářskými planetami, Sluncem a Saturnem přijde čas a možnost mluvit a jednat o důležitých věcech. Nikoli jen o těch vážných a závažných, ale o těch, co nás zajímají, co nás baví. Je čas na osnování plánů, na chystání projektů, na přípravu malých, ale důkladných revolucí. Který život by nepotřeboval opravu a vylepšení? Kdo z nás nepotřebuje něco důležitého udělat? Zlepšit, začít, uzavřít? Uvidíme, ja ideální čas se pohnout z místa.
Veškeré zde uvedené texty podléhají autorskému zákonu a veškerá práva jsou vyhrazena. Dále si majitel portálu vyhrazuje právo na jakoukoliv změnu bez předchozího upozornění. Text poté nabývá okamžité platnosti pokud není uvedeno jinak.