ASTROLOGOVA NEDĚLE 19.7. Průprava

19.07.2020

Jak se ráno vzbudíme, tak budeme dneska žít. Po ránu se sejde Luna s Merkurem v Raku a budou v sextilu s Uranem v Býku. Starty nám tedy půjdou. Jemné, citlivé, osobní a celkem razantně jednoznačné. Pokud se v takovém duchu ponese celý den, můžeme si blahopřát.

Merkur v Raku i Venuše v Blížencích jsou dost pomalí a tak budou dneska přece jen akce rychlejší než myšlenky a jejich vyhodnocení. Těžko říci, zda to bude pro nás dobře či nikoliv, ale je zaděláno na milá setkání. Na setkání duší a vyjasnění si procesů.

Zdá se, že před zítřejším novoluním v Raku (letos druhé!) bude možné na poslední asi mnoho záležitostí doladit a dopilovat. Pondělní nov pak na nějakou dobu ukáže hranice a zuby a nastaví pravidla. A tak je potřeba se v některých ohledech rozhodnout.

Slunce v Raku je stále v opozici se Saturnem v Kozorohu, do které nabíhá. Dá se vnímat pnutí nebo dokonce mravenčení v prstech jaké předchází důležitým momentům.

Dnešek tak berme jako průpravu na nov. Lze na fyzické rovině leccos vyřešit co doposud nešlo, na psychické si uvědomit, co zrovna probíhá a děje se. A na intelektuální rovině se dá zastavit, trochu oddálit, oddělit a osamostatnit tak, abychom viděli jasněji vlastní postavení a co jej ovlivňuje.

Veškeré zde uvedené texty podléhají autorskému zákonu a veškerá práva jsou vyhrazena. Dále si majitel portálu vyhrazuje právo na jakoukoliv změnu bez předchozího upozornění. Text poté nabývá okamžité platnosti pokud není uvedeno jinak.