ASTROLOGOVA NEDĚLE 2.8. Slunce a Uran v kvadratuře

02.08.2020

Druhý srpnový den bude trochu těžší. Luna se setká s Jupiterem, Saturnem a Plutem a my se setkáme s dlouhodobými úkoly. Zatímco včerejší den nám dal zapomenout a přinesl různá rozptýlení, dneska se nám všechno důležité opět připomene.

Nabíhá také přesná kvadratura Slunce s Uranem. Včerejšek byl u někoho zajímavý, u jiného z nás přinesl výrazně jiný den než ten naplánovaný. Dneska počítejme s většími výkyvy. Uran v Býku, to je sen o tom, co všechno by mohlo být, čeho bychom mohli dosáhnout a co mohli získat. Slunce ve Lvu se snaží tvořit, realizovat a uskutečňovat. Tak, jak v dané chvíle nejlépe umíme a zvládáme. Konflikt nastává ve chvílích, kdy vidíme, že se nedějí naplánované záležitosti. Nebo aspoň ty očekávané. Konflikt v sobě cítíme i tehdy, pokud se někdo z našeho okolí chová "jinak".

Dnešní den je tu prakticky od toho, abychom si ujasnili, jak to máme s vizemi, představami a plány. Zda trváme na jejich naplnění, zda jsme smutní či naštvaní nebo dokonce v depresi, pokud se tak neděje. Nebo jestli umíme improvizovat. Uvědomme si, že to, co se děje, je dané a nezbývá probíhající děje přijmout. Na druhé straně se nám tak uvolňují ruce k tomu, abychom na probíhající události zareagovali a vyřešili komplikace a využili nabízené tím nejlepším možným způsobem jaký ovládáme.

Neděle bude tak trochu výjimečná na události, hektická na úkoly, které bude třeba zvládat, překvapivá v zvratech událostí. Ale i velmi inspirující, ukáže se nám totiž, na jaké úrovni zvládáme řešit i ty banální procesy. A koneckonců je stále ve hře varianta Dovolená, kdy si dovolíme od všeho velký odstup.

Veškeré zde uvedené texty podléhají autorskému zákonu a veškerá práva jsou vyhrazena. Dále si majitel portálu vyhrazuje právo na jakoukoliv změnu bez předchozího upozornění. Text poté nabývá okamžité platnosti pokud není uvedeno jinak.