ASTROLOGOVA NEDĚLE 20.9. Fénix

20.09.2020

Mars se v Beranu blíží do konjunkce s Lilit a Luna je v opozici s Uranem, oběma sekunduje Venuše ve Lvu, která je s nimi v nepříjemných kvadrátech. A málem bych zapomněl na kvadraturu Merkuru s Plutem.

Jsou tu podmínky, ve kterých toho mnoho nového životaschopného a trvanlivého dnes nevznikne. Snad je dokonce cítit nechuť a pokud se pustíme do akce, tak proto, aby se neřeklo. Aspekty rozbíjejí realitu, smlouvy se přepisují, vztahy bortí.

Někdy nám osud ukazuje na to, co není v pořádku, co je třeba pozměnit. Vidíme a neměli bychom zůstat zaskočeni. Z trosek přece vylétne fénix. Je čas nebát se. Je čas na pomalou, opatrnou a postupnou obnovu. Je čas uvědomit si, co je normální, respektive, co by podle nás normální, tedy běžně přirozené být mělo.

Aktuální tranzity vyssávají energii, nutí analyticky rozebírat každý detail. Dovolují běžné činnosti. A tak je čas pro sbírání sil, nicnedělání, respektive dělání toho nejnutnějšího. Pusťme si fotky toho nejhezčího za poslední měsíce, promítněme si nejsilnější pěkné zážizky na spodní stranu víček. Život je fajn, že? A také mysleme na toho fénixe a obnovu.

Veškeré zde uvedené texty podléhají autorskému zákonu a veškerá práva jsou vyhrazena. Dále si majitel portálu vyhrazuje právo na jakoukoliv změnu bez předchozího upozornění. Text poté nabývá okamžité platnosti pokud není uvedeno jinak.