ASTROLOGOVA NEDĚLE 23.8. Nevynechat

23.08.2020

Luna vejde odpoledne do Štíra. Skončí tak dopolední napětí, ve kterém se nám bude zdát, že bojujeme nejenom s vnější nepřízní, ale také i sami se sebou, s vlastní neschopností se potížím postavit.

Odpoledne skončí opozice Luny ve Vahách s Marsem a Lilit v Beranu i kvadrát Luny s Plutem a Saturnem v Kozorohu. Dopoledne budeme mít nejspíš pocit, že na nás opět a poněkolikáté sáhly studené pracky našich strachů, zejména těch, o nichž jsme si mysleli, že jsme se s nimi vypořádali. Nebudou do velé míry reálné. Budou nafouknuté. Tak moc expandované, jak je velká naše neschopnost zbavit nás dlouhodobých problémů či jak je velká naše nekompetence aspoň něco řešit. Nepříjemné momenty, že.

Odpoledne tedy pojedeme už pěkně sešupem s Lunou ve Štíru. Věci se budou dít. Zejména ty do té doby zadržované a zpomalované. Sextil Merkur - Luna pomůže našim plánům se nejen zdařit, ale do budoucna pěkně sesumírovat.

Součástí dnešního astrologického počasí bude nabíhající kvadratura pomalého Marsu s retrográdním saturnem. Pomalu, strašně pomalu nám bude docházet, co je potřeba udělat. V některých momentech si budeme připadat, že je toho na nás moc. Nevyplatí se ale rezignovat nebo něco vynechat. Je na nás, abychom opravdu zvládli všechno, co bylo připraveno. Z nějakých důvodů je to důležité a později bychom to už těžko doháněli.

Veškeré zde uvedené texty podléhají autorskému zákonu a veškerá práva jsou vyhrazena. Dále si majitel portálu vyhrazuje právo na jakoukoliv změnu bez předchozího upozornění. Text poté nabývá okamžité platnosti pokud není uvedeno jinak.