ASTROLOGOVA NEDĚLE 26.7. Jen podpálit

26.07.2020

Přijde mi, že dnes budeme v poněkud agresivním módu. Tam, kde je zapotřebí přitlačit, to jistě bude vhodné se ozvat a projevit. Zato budou i místa, kde se budeme pohybovat s delikátností porcelánového slona. Padni komu padni, křup. Možná tak rozbijeme i to, co mělo vydržet.

Dlouho naakumulované energie, touhy, tlaky a přání se provalí do reality. Dneska dostanou prostor, respektive padnou hráze a překážky. Napětí se může klidně vynořit i tam, kde čekáme jistoty. Řada konfliktních momentů vznikne prostě tím, že předpoklady se nenaplní.

Luna ve Vahách v opozici s Marsem a Lilit v Beranu, v kvadratuře s Jupiterem, Saturnem a Plutem v Kozorohu.

Kvadratura bude i s Merkurem v Raku. Co se toho týče, jeho příliš emotivní chování předčasně zapálí marsovský požár. Přesný kvadrát Merkur - Mars bude až v pondělí, nicméně něco vzplane už dnes. Hledejme už po ránu mechanizmy, které nám pomohou překonat několik minových polí, na něž nás osud během dne zavleče. Nejhorší asi bude fakt, že v jistém smyslu se budeme cítit oprávněni neharmonicky jednat a budeme vnímat vlastní kroky jako opodstatněné. tedy na začátku, když se s pochodní rozběhneme do akce. Možná v těch chvílích si budeme říkat, že jsme dlouho již mlčeli a že co se má stát, to se stane. Kde je však psáno, že zrovna tohle násilí páchané na mírumilovné realitě se má dít?

Za sebe a za astrologii mohu jen poradit to, že mlčeti fakt zlato.

Veškeré zde uvedené texty podléhají autorskému zákonu a veškerá práva jsou vyhrazena. Dále si majitel portálu vyhrazuje právo na jakoukoliv změnu bez předchozího upozornění. Text poté nabývá okamžité platnosti pokud není uvedeno jinak.