ASTROLOGOVA NEDĚLE 30.8. Pracovní den

29.08.2020

Dnešek bude o práci, pracovních aktivitách, zpracování situací, definování úkolů, přijmutí údělů. O aplikaci našich ideálů na jednoduché každodenní úkoly a úkony. O setkání vizí se hmotou. Ale také o potřebě se posunout ve svých procesech o kus dál, protože zůstávat na místě je aktuálně nebezpečné.

Takže práce a zase práce. napadnou nás všemožné aktivity a atakovat nás budou ty, co jsme si vymysleli i ty, které jsme neplánovali. Ale je to nezbytné proto, aby nadále naše nebe bylo blankytné. Dočasná tma, která se místy usadila, se sama neodporoučí, je potřeba jí poručit. V tom také tkví tajemství panenských tranzitů. Ta mají za úkol a pomáhají oddělit světlo od tmy, lásku od chladu, radost od smutku, progresivní od nefunkčního.

Dnes budem zkrátka funkční, nebudem chtít nic odkládat, což může být jak produktivní, tak neproduktivní. Každopádně budeme řešit vše.

Mekrur bude v opozici s Neptunem (tady ty pracovní aspekty jsou celkem vidět), v nabíhajícím trigonu s Plutem (odtud ty stupňující se tenze). Slunce si nabíhá do trigonu s Uranem (a vidíme touhu vše řešit za každou cenu a pokud možno dokonale).

Luna bude ve Vodnáři působit jako silná touha osvobodit se od problémů. Během dne to bude harmonický proces, nicméně s přibývajícím časem se události budou dít stále razantněji a agresivněji až k přesné kvadratuře Luny s Uranem v nočních hodinách na sklonku dne.

Nejlépe začít se zásadními a těžšími záležitostmi hned zkraje dne a ty lehčí kusy si nechat na později. Hodně štěstí přátelé!

Veškeré zde uvedené texty podléhají autorskému zákonu a veškerá práva jsou vyhrazena. Dále si majitel portálu vyhrazuje právo na jakoukoliv změnu bez předchozího upozornění. Text poté nabývá okamžité platnosti pokud není uvedeno jinak.