ASTROLOGOVA NEDĚLE 6.9. Revize jízdenek

06.09.2020

Kontrola životů, podívejme se na to, jak žijeme a nastavme si nově podmínky. To by nám řekly aspekty planet, kdyby nebyly virtuální a uměly mluvit.

Je čas si překontrolovat, do kdy platí jízdenky a na kterou trať byly ve skutečnosti zakoupeny. S mnoha záležitostmi nesouhlasíme, jsme v rozporech. Možná i naštvaní, každý z nás reaguje jinak.

Merkur a Venuše byly včera na posledním stupni svých znamení. Kriticky zohlednily, co proběhlo. Zůstali jsme na všechno sami. Minimální nabídka na spolupráci hrotila vztahové záležitosti.

Mars v kvadratuře se Saturnem v Kozorohu byl ještě zvýrazněn Lunou v dobíhající konjunkci. Tento aspekt čekejme ještě do dopoledne dneska. jako bychom ze svého života chtěli vyloučit vše, co se nám nelíbí, co nám nehraje a co nedáváme. Skoro jako by to bylo buď a nebo.

Nedoporučuje se ještě dopoledne se pouštět do něčeho vážného, případně vypouštět nějaká zásadní slova nebo průpovídky.

Nicméně situace se na začátku dneška zlepšuje. Ze včera je již v novém znamení Merkur, dnes se v první části dne z Raka do Lva přesouvá Venuše.

Navážeme tak na včerejší revizi životů a půjdeme v tom dál. Nejspíš ve druhé části dne uskutečníme některé ze táměrů na změnu, tedy na zlepšení toho, jak každodenně fungujeme. Fakticky už je potřeba něco shodit a něco odvrhnout.

Spolu s Venuší ve Lvu získáme potřebnou odvahu a uvědomíme si, jaké životní plány jsou pro nás vhodné, do nich se pustíme.

Venuše ve Lvu přináší obecně do života radost, spontaneitu, živelnost a živočišnost. Uvědomujeme si, že zábrany můžeme překlenout. Osobně si vezmeme za úkol se podívat na to, co chceme a zajistíme si to. Když ne nyní, tak posléze. Sextil Venuše s Merkurem nás podpoří v tom, abychom plány hezky formulovali a prakticky uskutečnili.

---------

Od víkendu 3. a 4. 10. začíná další běh školy astrologie pro začátečníky. Informace a přihlášky na mailu: ondrej.habr.astrolog@gmail.com

Veškeré zde uvedené texty podléhají autorskému zákonu a veškerá práva jsou vyhrazena. Dále si majitel portálu vyhrazuje právo na jakoukoliv změnu bez předchozího upozornění. Text poté nabývá okamžité platnosti pokud není uvedeno jinak.