Astrologova polední aktualita - Potíže s osobními planetami

08.07.2020

Merkur, Venuše i Mars jsou aktuálně zapleteni do příčin jak by napsal klasik. Jiné osobní planety nemáme a tak naše osobní projevy a fungování nejsou zrovna na jedničku s hvězdičkou.

Mars je v kvadrátu s Merkurem a tak nic nefunguje tak jak by mělo. není harmonie v konájí, jednání, setkání a vztazích s lidmi. Naopak dochází v posledních dnech k roztržkám. Jsou tu totiž rozpory mezi tím, co očekáváme (tedy s dosavadní zkušeností jak se věci dějí) a tím, co probíhá. Jedná se tu o ochotu učit se nové věci a poznat a vyzkoušet staré věci v nových podmínkách).

Vše exponuje aktuálně Luna ve Vodnáři.

Venuše k tomu nic moc neřekne, aktuálně je pomalá v Blížencích a tak je zahlcena slovy, informacemi a hledá orientaci.

Řešení na fyzické rovině je nepouštět se do toho, co teď nejde.

Na psychické rovině uvědomit si své konfliktní aspekty chování, hledat rezervy v chování a možnosti konflikty vyjádřit nekonfliktně.

A na intelektuální rovině si přiznat, kde jsme konfliktní, kde neumíme (zatím) většinou vytvářet harmonická řešení, kde jsme v napětí protože nemáme procesy pod kontrolou.

Hledejme hlubší příčiny a souvislosti. A věřme, že tam, kde budeme umět projevit dobrou vůli, tam se i situace budou příznivěji skládat.

------------

Krom toho, že jde o aktuální situace řešit můžete zjistit i na semináři, kteý proběhne v první polovině září na téma Vnitřní a vnější konflikty.

Veškeré zde uvedené texty podléhají autorskému zákonu a veškerá práva jsou vyhrazena. Dále si majitel portálu vyhrazuje právo na jakoukoliv změnu bez předchozího upozornění. Text poté nabývá okamžité platnosti pokud není uvedeno jinak.