ASTROLOGOVA SOBOTA 25.7. Slunce a stín

25.07.2020

Dnes by se mělo podporovat Slunce ve Lvu s Lunou ve Vahách. Není to žádná velká pecka, ale budeme vědět, co máme dělat, nebudeme se nutit do hloupostí. Naopak hezky vyjádříme to, co v nás je. Vahovská Luna pomůže s organizací a bude decentně rozdělovat energii.

Mars v Beranu si bude rozumět s Venuší v Blížencích, stále je mezi nimi jakýstakýs sextil. Pomůže to práci, odpočinku, aktivním projevům. Sextil minimalizuje zaškobrtnutí, nabízí spolupráci i hledání společných řešení. Prostě dnešní aspekty akcentují vztahy a jejich energie, spolupráci, vzájemnost, hledání stylů a přístupů. Ve hře je jak oheň ega, jáství a vlastních pohledů na věc, tak i ochota vidět ty, kteří jsou v našem okolí a nabízejí se.

Každý slunný den má sem tam i nějaký stín. Tady jím dneska bude kvadratura Marsu v Beranu s Merkurem v Raku. Na povrch se totiž znova po cca 14 dnech hrnou témata citů. Citů, které nejsou reflektovány, opětovány, vyjádřeny. Téma vnitřní nespokojenosti s vnějším světem. No a představte si ty interakce. Samozřejmě dnes tyto produkce nehrozí v plné síle, jen budeme cítit jemnou nespokojensot a mravenčení na duši. Něco bychom měli udělat. Co to ale bude? Každopádně přesný kvadrát bude až v pondělí a tak něco vymyslíme. Nebo se to vymyslí za nás!

Veškeré zde uvedené texty podléhají autorskému zákonu a veškerá práva jsou vyhrazena. Dále si majitel portálu vyhrazuje právo na jakoukoliv změnu bez předchozího upozornění. Text poté nabývá okamžité platnosti pokud není uvedeno jinak.