ASTROLOGOVA SOBOTA 29.8. Umíme být sami?

28.08.2020

Zdá se mi, že včera Luna v Kozorohu, i když dobře aspektovaná, přinesla tíži a únavu. Na jednu stranu byl velký tlak a směrování k výkonnosti, hodně věcí se jistě povedlo zvládnout a dotáhnout. Na stranu druhou byly aspekty dost vyčerpávající, při kvadratuře Saturnu s Marsem neposloucháme tolik své tělo a nevnímáme jeho aktuální možnosti.

Dnešní aspekty půjdou o poschodí výš. Jak v náročnosti, tak ve vnitřní potřebě vyhovět a zvládat. Jakkoli bychom si chtěli dát odpočinek, však léto zdaleka nekočí a jeho nabídky stále lákají, cítíme tlak povinností, které doléhají.

Merkur v Panně v trigonu s retrográdním Jupiterem v Kozorohu vyloženě prahnou po nové organizaci našeho světa, vnitřního prostoru, svých záležitostí. Možná právě tady je zdroj neúnavnosti v plánech, myšlení a realizaci. Potřebujeme také být (vy)slyšeni, přijati. Vidíme komunikaci a setkání jako nejlepší plán na dnešní den. samozřejmě nepůjde jen o prosté setkání s povídáním si, ale máme ambice něco probrat, vyřešit, chceme sdílet informace o plánech a představách a v dálce za tím hledáme souznění, tichý souhlas a obecný koncenzus. Dobu jako takovou cítíme náročnou a tak bytostně potřebujeme byť i nevyjádřenou podporu. Třeba jen takovou, která se projeví vyslechnutím si a potvrzením. Nebo aspoň kritickou vnímavostí. Prostě nechceme být sami.

-------

NABÍDKA

Informace o víkendových sebepoznávacích seminářích na téma spojení astrologie a regresí v Praze a Bratislavě od října 2020 na: ondrej.habr.astrolog@gmail.com

Veškeré zde uvedené texty podléhají autorskému zákonu a veškerá práva jsou vyhrazena. Dále si majitel portálu vyhrazuje právo na jakoukoliv změnu bez předchozího upozornění. Text poté nabývá okamžité platnosti pokud není uvedeno jinak.