ASTROLOGOVA SOBOTA 8.8. Lví brána

08.08.2020

Jsme akorát uprostřed léta, jsme i uprostřed znamení Lva. Slunce stojí na jeho vrcholu. Vrcholí naše solární uvědomění si sebe sama. Sem do tohoto času jsme směrovali energii. Tady nyní žijeme. Vrcholí čas Lva, doba spontánní realizace, oslav, oslav života, setkání. Také se v těchto chvílích připomínají dost důrazně naše aktuální témata. Oslovují osobně a nutí se zabývat tím, co je nedořešeno, nevyřčeno, nestabilizováno. No kdy jindy než v čase vrcholícího zájmu o ego, v momentě, v němž Slunce stojí symbolicky v srdci bychom se měli zabývat tím nejdůležitějším?

Moc nám ta brána ale nepomáhá. Aktuálně se setkáváme s pomalým Marsem v Beranu. Chystá se na zářijovou otočku a tak jeho rychlost klesá. Nedá se prostě uskutečnit vše. Musíme víc počítat s časem a úkoly, žádosti a procesy si rozložit. Zlaté voči by chtěly vše zvládnout a zařídit a přitom zvládneme sotva zlomek. Navíc Mars prochází kvadraturami s kozorožími planetami, odpoutal se od jedné s Jupiterem a už nabíhá do plutonské. Setkáváme se tak s velkou silou působící proti nám a očekává se od nás, že se překonáme a uděláme to, co už jsme měli dávno a tím si umeteme v důsledku další cestu dopředu.

Lví brána je pohled přímo do srdce zimy. Na protilehlou stranu zodiaku. Někam k 8. lednu. Lví bezstarostnost je rázem pryč, přichází první ohlášení se zimy. Jemně se připomíná a dává na vědomí, abychom se někde nezapomněli a nachystali se.

Veškeré zde uvedené texty podléhají autorskému zákonu a veškerá práva jsou vyhrazena. Dále si majitel portálu vyhrazuje právo na jakoukoliv změnu bez předchozího upozornění. Text poté nabývá okamžité platnosti pokud není uvedeno jinak.