ASTROLOGOVA STŘEDA 15.7. Pravdivost

15.07.2020

Tlak se stupňuje. Jaký? Tlak na pravdivost, konkrétnost a přesvědčivost.

Slunce se dostává do opozice s Jupiterem a Plutem v Kozorohu. Na jednu stranu potřebujeme myslet, slyšet, mluvit pravdu, hodnoty a jistoty. Na druhou stranu to potřebujeme žít. Nespokojíme se s málem a jdeme na to a do toho. Luna v Býku v trigonu s kozorožími planetami nám ukazuje, že to vlastně jde.

Je také čas, ve kterém oddělujeme pravdu od lží, iluzi od skutečnosti. Planety v Kozorohu se nerýpají v detailech, ale chovají se velmi mentorsky. Říkají Toto si nech, toto vezmi s sebou a tohle zanech na břehu před vyplutím.

Opravdu se zdá, že dneska je nakročeno k tomu, abychom se slušně dokázali vyznat v tom, čím žijeme, v procesech, kterých se účastníme a snad i poněkud lépe vidíme do lidí kolem nás. Každopádně lépe odhadujeme jejich reakce. K tomu napomůže i sextil Luna - Neptun.

Konjunkce Mars - Cheiron nás opět vrací do minulosti. Ke všemu, co jsme pokazili a pokřivili i když jsme se snažili o opak. V jistém smyslu dostáváme druhou šanci. Na jiném místě, v jiných podmínkách a s dalšími lidmi.

Veškeré zde uvedené texty podléhají autorskému zákonu a veškerá práva jsou vyhrazena. Dále si majitel portálu vyhrazuje právo na jakoukoliv změnu bez předchozího upozornění. Text poté nabývá okamžité platnosti pokud není uvedeno jinak.