ASTROLOGOVA STŘEDA 16.9. Nesmířeni, ale uklidněni

15.09.2020

Proti předchozím dnům přichází uklidnění. Ale ne ve smyslu klidného spočinutí jako v podobě chvilky na oddech. Aspekty včerejška a pondělka se rozpouštějí. A s klidem více vidíme do událostí a procesů.

Zraněná Venuše (včerejší kvadrát s Uranem a předtím trigon s Chironem) si líže rány a přemýšlí o tom, zda prosazené věci měly skutečně smysl. Vítězství, ale za jakou cenu. Přemýšlí se i o tom, co se mělo udělat a neudělalo a jak to změnilo nebo nezměnilo budoucnost. Možná je tu i apel na spravedlnost a srovnání se (trigon Venuše - Chiron z víkendu), věru, že uvnitř jsme nesmíření.

Víme, že včerejšek byl jen jemný nástin našich témat. Ještě se hodně na tom samém poli stane příští týden a o víkendu když bude opět Mars v kvadrátu se Saturnem. Znova se témata vrátí a znovu, tentokrát už naostro se bude rozhodovat. Dostaví se mocnější síly.

Ale to je až otázka dalších dnů. My máme teď před sebou zajímavý čtvrtek s poledním novem, tedy konjunkcí Slunce a Luny na 24. stupni Panny. To si teprve se zpožděním uvědomíme dosah vlastních rozhodnutí, zjistíme, jaká jsou nastavení a tak nějak se bezrpostředně setkáme s konkrétními názory a pohledy na nás, na svět a jeho události

Veškeré zde uvedené texty podléhají autorskému zákonu a veškerá práva jsou vyhrazena. Dále si majitel portálu vyhrazuje právo na jakoukoliv změnu bez předchozího upozornění. Text poté nabývá okamžité platnosti pokud není uvedeno jinak.