ASTROLOGOVA STŘEDA 22.7. Slunce vstupuje do Lva a do nás síla

22.07.2020

Čas mezi Rakem a Lvem je vždycky zajímavý. Jedná se o jeden z vrcholů roku. Vládu si předávají dvě znamení, která charakterizují člověka v jeho projevech a citech, která jsou bezprostředně spojena s jeho existencí.

V této době jsme nejvíc sami sebou, nedovedeme potlačit vlastní přirozenost, neumíme se bránit tomu, co v nás je a co se jindy pracně dere na svět cezeno představami o správném fungování a konvencemi zvyků v projevech.

V těchto chvílích si uvědomujeme sebe sama, své potřeby a možnosti. A tak bychom pro ně mohli i něco udělat. Slunce vchází do Lva před devátou ranní, v tu dobu bude Luna ještě ve Lvu a v trigonu s Lilit v Beranu. Zdá se tak, že nadcházející měsíc bude poněkud divoký. S čím nejvíc budeme bojovat budou naše strachy vyjádřené ve vnějším světě překážkami a bariérami. Ty si vytváříme často proto, že neumíme být bezprostřední. Právě dnes hrozí konflikty z této nebezprostřednosti. Lepší je jednat otevřeně a nic nezamlčovat a neskrývat. Ani před sebou.

K citovým výpovědím, hlubokým diskusím, ale také k silně inspirativním setkáním zve sextil Merkuru v Raku a Uranu v Býku. Dá se očekávat i průlom v různě zabarikádovaných procesech a jasná prohlášení na pouštích nejasnosti.

Dnešní den je tu zhusta k tomu, abychom si uvědomili své jáství, abychom se znovu podívali na to, jak žijeme, kterak běžně fungujeme. Je čas tvořit novou budoucnost. zdá se, že k tomu máme všechny nástroje a tak se můžeme zaměřit na to, co je zásadní. Stavme pilíře a vztyčujme oblouky klenby. Dejme životu jiskru a grácii.

Veškeré zde uvedené texty podléhají autorskému zákonu a veškerá práva jsou vyhrazena. Dále si majitel portálu vyhrazuje právo na jakoukoliv změnu bez předchozího upozornění. Text poté nabývá okamžité platnosti pokud není uvedeno jinak.