ASTROLOGOVA STŘEDA 23.9. Podzim začíná zlehka s Lunou ve Střelci

23.09.2020

Podzim začíná s Lunou ve Střelci. Ta je ráno v trigonu s Venuší a dopoledne v trigonu s Marsem a Lilit. Zdá se, že naděje ještě nevymřela a že jsme ochotni pro sebe i pro druhé dneska udělat leccos navíc. Možná proto, že se dovedeme na chvíli povznést nad to, co řešíme a vidět svět z větší perspektivy. Ta rozhodně není černobílá.Mars v konjunkci s Lilit varují před neuváženými činy. Zejména my, co jsme na štíru s vlastní aktivitou a je pro nás těžší vyladit své projevy s lidmi okolo nás, bychom se měli omezit na to základní a nepokoušet hranice. Na druhou stranu tento aspekt vede k pozornosti. Může se nám lehce odhalit nebo ukázat to, co bývá v projevech lidí obvykle skryto.Venuše v kvinkunxu s Neptunem. Chtělo by se naladit, chtělo by se porozumět, chtělo by se pochopit. Ale většinou brání ego, které stále řeší nejasnosti a nepochopení z minula. Obrousí se naše nastavení nebo bude přetrvávat ostražitost nad otevřením se?Saturn v Kozorohu do úterní otočky takřka stojí. Doba je hutná, ale přesto čas se vleče jak v čekárně u zubaře. Mnoho nového z oboru Saturnu se už nestane, spíš na nás plnou vahou dolehne to, co jsme v uplynulých dnech a týdnech řešili. Merkur velmi nenápadně vstupuje do opozice s Marsem. Tu čekáme ve čtvrtek a bude pro nás signálem potenciálních konfliktů, ale i váhání a rozhodování se. Tak se můžeme těšit.

---------

Kdyby měl někdo ze zde přítomných zájem studovat astrologii jako začátečník (Praha, Brno, Bratislava, on-line), může se přidat k letošnímu podzimnímu kurzu. Informace ondrej.habr.astrolog@gmail.com.

Veškeré zde uvedené texty podléhají autorskému zákonu a veškerá práva jsou vyhrazena. Dále si majitel portálu vyhrazuje právo na jakoukoliv změnu bez předchozího upozornění. Text poté nabývá okamžité platnosti pokud není uvedeno jinak.