ASTROLOGOVA STŘEDA 26.8. V hlavní roli odvaha

26.08.2020

Máme za sebou dva tranzity, které končí. Opozici Jupitera s Venuší a kvadraturu Saturnu s Marsem. Pokud se vhodně promítly do našich horoskopů, byla tu šance na hlubší změny v každodenním chování a působení.

Luna se bude od odpoledne nacházet ve Střelci. Dá se čekat odvaha a i to, že nás pozvou nové cesty, abychom se na ně vydali. Do té doby bude Luna procházet Štírem. Tak můžeme více než očekávat to, že dopolední zážitky budou silné a intenzivní. stále je ještě můžeme vnímat ve slabém spojení s Venuší a Neptunem ve vodních znameních. Citová témata se tedy budou točit stále kolem nás, občas nás některé zachvátí.

Důležitý je trigon Uranu s Merkurem, oba jsou v zemských znameních avýrazně urychlují dění ve světě. Myšlenky se stávají skutky a pochybné záležitosti událostmi vážnými. Z aspektů čpí serióznost a potřeba jí dosahovat. Prošli jsme si tříbením a zdá se, že víme, co chceme. Neznamená to, že je před námi cesta sypaná lístky růží, nicméně solidní nejistota.

Zdá se mi, že dnešek je tu kvůli odpočinku, obnovení sil a uspořádání si vlastních věcí i soukromých záůležitostí. Dopoledne se bude týkat spíš těch vnitřních, odpoledne veřejných. Hodně štěstí, přátelé!

Veškeré zde uvedené texty podléhají autorskému zákonu a veškerá práva jsou vyhrazena. Dále si majitel portálu vyhrazuje právo na jakoukoliv změnu bez předchozího upozornění. Text poté nabývá okamžité platnosti pokud není uvedeno jinak.