ASTROLOGOVA STŘEDA 29.7. Lev a budoucnost

28.07.2020

Slunce ve Lvu je v trigonu s Lunou ve Střelci (vstupuje do Střelce kolem půl desáté) a Marsem v Beranu a tak věci půjdou dneska velmi rychle dopředu. Hlavně ty jasné a nekomplikované. je tu opravdu den, kdy bytostně nechceme nic zesložiťovat a ani brzdit.

Do hry z povzdálí vstupuje Lilit v Beranu a tak něčeho, některé aktivity, něčí přítomnosti či záměrů bude už příliš. Kdo neumí včas zastavit v počátcích sebe nebo procesy na něj mířící, těžko se pak smíří s výraznou stopkou.

Ostatně Lilit ... v Beranu se dostává do kvadratury s Jupiterem. Mění se představy, přepracovávají se plány, ruší a nebo naopak spontánně vznikají dovolené. Na druhou stranu je citelný tlak i na uskutečnění něčeho, co nedává už smysl. Tedy pokud se s odstupem zamyslíme.

Je znát, že my i svět jsme zralí na revizi dohod a plánů. Citlivě vnímáme, že se energie přesunuly, situace přeskupily. Vznikly nové možnosti a otevřely se nové cesty. měli bychom si to uvědomit a využít toho. Specifikem je to, že novinky musíme vycítit a rozpoznat sami. Neohlásí je herold, nepřijde poštou informace. Život tak pokud chytíme ten správný vítr, může nabýt zcela nových dmenzí. A protože tento aspekt nabíhá už několik dní, je dnešek vpodstatě vyvrcholením trendu.

Veškeré zde uvedené texty podléhají autorskému zákonu a veškerá práva jsou vyhrazena. Dále si majitel portálu vyhrazuje právo na jakoukoliv změnu bez předchozího upozornění. Text poté nabývá okamžité platnosti pokud není uvedeno jinak.