ASTROLOGOVA STŘEDA 9.9. Pomalost

08.09.2020

Trigon mezi Sluncem a Jupiterem na jedné straně, na druhé stojící Mars v Beranu. Luna v Blížencích v kvadratuře na Slunce a sextil mezi Venuší a Merkurem. Co z toho?

Především velké naděje, velké plány, velké ambice a velká srdce. Chuť, nálada až nadšení, spontánní projevy. Slunce s Jupiterem jsou v zemských znameních a tak se toho může hodně dít i ve skutečnosti. Je tu čas pro změnu plánů, prostor k odvaze řešit to, co dávno řešeno mělo být. Schopnost realisticky vidět své záležitosti.

Na druhé straně nám to opravdu půjde. Venuše v sextilu s Merkurem usnadňují, dávají prostor, chtějí se vyladit. Nezapomeňme na to, že Venuše je ve Lvu a Merkur ve Vahách, aspekt by měl pomáhat vztahům, hlavně těm, které narušily ještě nedávné aspekty Juno ve Vahách se Saturnem v Kozorohu.

Sojící Mars nás vyzývá, abychom se drželi tempa světa, nic neurychlovali ani nezadržovali. Připadá mi tenhle Mars stojící na konci Berana jako někoho, kdo hledá vyváženost a spravedlnost. Možná i zdravý rozum na pozadí chaosu světa. Třeba to najde. Třeba to najdeme.

Podívejme se na osobní rovinu. Tam Luna došla do poslední čtvrtiny a tvoří neharmonický kvadrát se Sluncem. Tenhle aspekt nás vede ke střízlivosti a praktičnosti v uvažování. Dovedeme dobře definovat následující kroky. trochu trpí cit, na druhou stranu se promptně řeší to, co má být řešeno. Kulhá sebedůvěra a tak je jasně vidět to, co máme podpořit. Je zároveň doba k tomu, abychom předvedli něco užitečného pro svět nebo aspoň ty v našem okolí. Jistě to bude oceněno.

---------

Od víkendu 3. a 4. 10. začíná další běh školy astrologie pro začátečníky. Informace a přihlášky na mailu: ondrej.habr.astrolog@gmail.com

Veškeré zde uvedené texty podléhají autorskému zákonu a veškerá práva jsou vyhrazena. Dále si majitel portálu vyhrazuje právo na jakoukoliv změnu bez předchozího upozornění. Text poté nabývá okamžité platnosti pokud není uvedeno jinak.