ASTROLOGOVO PONDĚLÍ 1.3. Nový měsíc, nová témata

01.03.2021

Dnes bude Luna ve Vahách. Vahovská Luna hledá harmonii ve vnějším světě. Spojuje, kultivuje, ale také řídí, organizuje a hledá spolupracovníky, spřízněné duše i koneckonců porozumění. Někdy poněkud tvrdšími metodami. Dneska se to pokusíme kopírovat ve vlastním jednání.Pěkně bude fungovat trigon do Vodnáře na Merkur, Jupiter a Saturn. Primárně přinese hodně nejistot, změn a vratkých pozic. Nevnímejme je ale jako ohrožení, nýbrž příležitost pro změnu ve vlastní režii. Můžeme v nich spatřit možnost k novým tématům, kt. otevřeme. Tím, jak budou na chvíli dominovat planety ve vzdušných znameních, která nejdou v jednání příliš do hloubky, zmizí část našich obav. Uvědomme si, že mnoho můžeme dnes probrat a vysvětlit a tak i komplikované situace se mohou zvrátit v dobré a nepřejícníky můžeme uvolnit komunikací nebo prostě ukecat. Máme-li ten potenciál.A jaké je poslání dneška? Nebát se a jít tam, kam potřebujeme zajít. Možná si uvědomíme vlastní sílu a naopak křehkost toho, co nás omezuje. A třeba v tom podnikneme nějaké důležité kroky. Koneckonců nemusíme se pořád snažit něco budovat a pracovat pro budoucno. Jsou dny, ve kterých úplně stačí, pokud budeme teď na tomhle místě šťastní. A k tomu stačí málo. Hezká myšlenka, milé slovo, chutné sousto, věta, která pohladí.
---------
SEMINÁŘE ASTROLOGIE A REGRESNÍ TERAPIE
Se začínajícím jarem (konec března) jste zváni na poměrně unikátní semináře, které spojí regresní terapii s astrologií. Naše životní témata lze totiž velmi úspěšně řešit a uzdravovat spojením obou přístupů. Cyklus tematických individuálních, ale přesto propojených víkendových seminářů (témata v první polovině roku Strach, Konflikty, Saturnské období) bude probíhat nejdříve on-line částí a poté částí s osobní účastí (předpoklad po skončení protikoronních opatření). Obsáhlé a konkrétní informace pro zájemce na mailu: ondrej.habr.astrolog@gmail.com.

Veškeré zde uvedené texty podléhají autorskému zákonu a veškerá práva jsou vyhrazena. Dále si majitel portálu vyhrazuje právo na jakoukoliv změnu bez předchozího upozornění. Text poté nabývá okamžité platnosti pokud není uvedeno jinak.