ASTROLOGOVO PONDĚLÍ 13.7. Iluze a skutečnost

12.07.2020

Mrtvo na první pohled. Co by se ale mělo také dít? Události si jdou svoji cestou a dějiny v těchto momentech zatím mlčí. Slunce v trigonu s Neptunem v Rybách a opozici s Jupiterem je pohroužené a obrácené do nitra. Jupiter v opozici v Kozorohu vybízí ke smysluplné aktivitě. A v nitru se to docela láme. Pravda a lež. Víra a přesvědčení. Skutečnost a iluze. Ve velkých i osobních tématech.

Do čeho se tedy pustit? Na první pohled se zdá, že svět leží u nohou a dá se uskutečnit vše. Druhý pohled mluví o tom, že je třeba se pustit tam, kde jsme přijímaní a po cestě, která je otevřená. Dnešní aspekt ukazuje na to, že je třeba si vybírat. A to pečlivě. Možná to, čemu věříme, není až tak úplně takové, jaké se zdá být. Zdá se, že dnešní den je tu od toho, abychom konečně rozlišili pravdu a klam a vyvodili z toho důsledky. Abychom postupovali tak jako když si rozmyslíme lákavou nabídku.

Než se do něčeho pustíme, měli bychom situaci, často se vlekoucí měsíce a týdny, konečně důkladně prozkoumat. Jupiter zařídil zvláštní osvícení scény, v něm jsou předměty, osoby a krajiny vidět docela jinak než před nějakou dobou.

Mars se setkává s Chironem v Beranu a tak je tu tlak na celkem rychlé rozhodnutí. Než se ale vydáme na cestu, je potřeba si vše dobře probrat.

Veškeré zde uvedené texty podléhají autorskému zákonu a veškerá práva jsou vyhrazena. Dále si majitel portálu vyhrazuje právo na jakoukoliv změnu bez předchozího upozornění. Text poté nabývá okamžité platnosti pokud není uvedeno jinak.