ASTROLOGOVO PONDĚLÍ 21.9. Juno vstupuje do Štíra

20.09.2020

Poslední letní den. Večer se Slunce ještě sejde v sextilu s Lunou, dobrý okamžik na analýzu a pochopení toho, co se nám děje. Fajn doba pro dobré počiny.

Merkur v kvadrátu s Plutem, jdou z nás i ta slova, která bychom nechtěli říkat. Pravda syrová, ale na místě. Může být základem nových plánů i procesů.

Včerejší den jsme mohli brát jako okamžik pravdy. Ve hře byla Venuše, Luna a Uran. Aspekty mezi nimi byly ostré, ale spravedlivé. Pomohly srovnat si hodnoty. Od teorie k uskutečnění bude ještě dlouhá cesta, ale v zásadě už víme co a jak.

Luna ve Štíru nevímproč nebývá oblíbená. Tentokrát nám pomohla usednout na dno. Po tom, co jsme prožili v posledních dnech, už vede cesta jen nahoru. Pomyslný fénix se klube z vajíčka.

Určitě není fajn to, co předvádí Mars v konjunkci s Lilit v Beranu. Zhmotňují nám to, co jsme nikdy nechtěli zažít. Ukazují nám na první pohled neschopnost řešit důležité věci. Nejde to kvůli tomi, že se něčeho bojíme a dovolujeme těmto pocitům a emocím, aby nás blokovaly.

... a málem bych zapomněl. Partnerská planetka Juno vstupuje do Štíra. Zdrží se zde po předlouhém období ve Vahách (od 5/11/2019) krátce, pouze do 18/12. Měli bychom tedy vztahy podrobit podrobnějšímu pohledu. Zjistit, co nám přinášejí a berou, co pro nás představují. Také se zdá, že vztahové procesy budou na několik měsíců s Juno ve Škorpionu intenzivnější. Nejspíš z toho důvodu, abychom si uvědomili, jak jsou pro nás důležité, kterak k nim přistupujeme a jak je vlastně ve skutečnosti žijeme. Kultivujme vztahy, uvědomujme si potřeby druhých, dívejme se na svět očima těch kolem nás. Važme si přátelství a neváhejte dát najevo společnou radost, pochopení a sounáležitost. Na té bude teď svět nějakou dobu stát.

---------

Kdyby měl někdo ze zde přítomných zájem studovat astrologii jako začátečník, může se přidat k letošnímu podzimnímu kurzu. Informace ondrej.habr.astrolog@gmail.com.

Veškeré zde uvedené texty podléhají autorskému zákonu a veškerá práva jsou vyhrazena. Dále si majitel portálu vyhrazuje právo na jakoukoliv změnu bez předchozího upozornění. Text poté nabývá okamžité platnosti pokud není uvedeno jinak.