ASTROLOGOVO PONDĚLÍ 27.7. Napětí

26.07.2020

Dneska vrcholí jiskřivý kvadrát mezi Merkurem v Raku a Marsem v Beranu. Je sice přímým pokračováním událostí z počátku měsíce, kdy se tento aspekt objevil poprvé, nicméně dává šanci řešit tehdejší konflikty a od nich se táhnoucí napětí jiným způsobem. Zpravdila tím příjemnějším a řekněme, že vyspělejším. Tedy to platí pro ty, co zvládli v mezičase reflexi a sebereflexi.

V nových situacích stále přicházejí ovšem konflikty nitra, plánů, předpokladů a dosavadních zkušeností s nově nastavenou realitou. Výsledek lze cápat jako nespravedlnost, křivdu a ústrk nebo také jako možnost změnit dosavadní nastavení našeho života i když trochu razantním způsobem. Ale co je lepší, mrtvolný klid zahnívající hladiny realty nebo bystře proudící řeka vysilující se na kamení nových úskalí příležitostí?

Je potřeba umět pochopit nové energie, které si někdy hodně drsně berou slovo. Nemusíme je přijmout, měli bychom však jimi reprezentovanou realtu přijmout. Třeba za nějaký čas to zrovna zase budeme my, kdo tahá pilku.

Existující napětí ještě vyrýváním a podrýváním prohlubuje Luna ve Štíru. Tentokrát je v kvadratuře se Sluncem ve Lvu, je první čtvrtka a my jsme konfrotováni s vlastními činy, s jejich účinností a účinky, případně neúčinky. Je to třeba zvládnout a ustát k tomu, abychom mohli dále. Pěkná budoucnost tu stále je, byť k nám Štěstěna neukazuje zrovna svoji přívětivou tvář.

Veškeré zde uvedené texty podléhají autorskému zákonu a veškerá práva jsou vyhrazena. Dále si majitel portálu vyhrazuje právo na jakoukoliv změnu bez předchozího upozornění. Text poté nabývá okamžité platnosti pokud není uvedeno jinak.