ASTROLOGOVO PONDĚLÍ 7.9. Pomalu za svými záměry

07.09.2020

Včerejší aspekty byly všelijaké, létalo se nahoru a zase dolů. Merkur vešel do Vah a Venuše do Lva. Přizpůsobovali jsme se novým energiím a nově nastoleným podmínkám. Bylo třeba znova leccos definovat (viz Venuše ve Lvu) a žádali jsme si také dost ujištění (Merkur ve Vahách). Nepochopili jsme to, že si toto máme zařídit sami.

Slunce pomalu nabíhá do trigonu s Jupiterem. Bude tam za dva dny, ve středu. Zlepší to náladu a nejspíš pomůže zrealizovat naše přání. Také se v sobě lépe vyznáme a porozumíme tomu, co po nás svět chce. Hodinu po hodině se to bude zlepšovat.

Dnes večer tu bude velký zemský trigon Slunce-Jupiter-Luna, hezký inspirativní aspekt, který by nám měl dodat dost energie. Kdežto ranní konjunkce Luna-Uran nám ukáže, že leccos v našich životech může být jinak.

Asi už není potřeba připomínat to, že Mars na konci Berana takřka stojí. Hýbe se velmi pomalu zrovna tak jako události v našem světě. Na to, co si přejeme, si počkáme déle než jindy. Nemělo by nás to znervózňovat. Na druhou stranu je potřeba, abychom dovedli přesně definovat své záměry. Platí tentokrát Pomalu, ale jistě, citlivě, trpělivě a také jednoznačně.

---------

Od víkendu 3. a 4. 10. začíná další běh školy astrologie pro začátečníky. Informace a přihlášky na mailu: ondrej.habr.astrolog@gmail.com

Veškeré zde uvedené texty podléhají autorskému zákonu a veškerá práva jsou vyhrazena. Dále si majitel portálu vyhrazuje právo na jakoukoliv změnu bez předchozího upozornění. Text poté nabývá okamžité platnosti pokud není uvedeno jinak.