ASTROLOGOVO ÚTERÝ 15.9. Odladění

14.09.2020

Hlavní aspekt je aktuálně trigon Slunce- Pluto. Měl by být budovatelský, protože je příznivý a v zemských znameních. Ukazuje se ale především jeho síla, ktrá doslova trhá na kousky všechno, co je slabé a co nefunguje. Na druhé straně se objevuje síla, která ukazuje, kudy jít.

Kvadratura Venuše a Uranu ukazuje na záměry, nadšení a plány, kt. zažily stuenou nebo i teplou sprchu. Ukazuje se jednoznačně na to, kudy ne.Lví Venuše představuje nadšeného tvůrce, který je konfrontován s limity realizace. Možná špatné místo nebo špatný čas. Po nás se chce, abychom byli realisty a zapomněli nejen na své ego, ale i na jeho zranění. Ve skutečnosti je tu silná vůle po uskutečnění, jen ne ideálně podaná.

Opozice Marsu a Juno bezpečně staví všechny vztahy, smlouvy a dohody do latě. je potřeba oboustranně dát najevo respekt. Jinak je aktuální napětí bráno jako porušování hranic. Mars je v retrográdním chodu a tak bychom měli sáhnout do vlastního nitra a podívat se na to, kde jsme konfliktní.

Celkově dnešek přichází s novými tématy. Máme za úkol ve vztazích a mezi lidmi odladit to, co prožíváme v nitru. Reakce mohou být od nadšení až po nepochopení. I o tom život je.

Veškeré zde uvedené texty podléhají autorskému zákonu a veškerá práva jsou vyhrazena. Dále si majitel portálu vyhrazuje právo na jakoukoliv změnu bez předchozího upozornění. Text poté nabývá okamžité platnosti pokud není uvedeno jinak.