ASTROLOGOVO ÚTERÝ 2.3. Čekárna

02.03.2021

Dneska jsem se nesystémově podíval na Merkur a Jupiter ve Vodnáři. Obě planety se již kdysi setkaly v konjunkci a nyní Merkur dobíhá Jupiter. Merkur je po nedávné otočce krutě pomalý a tak ačkoli obě planety od sebe dělí jen dva stupně, kt. by jindy Merkur rychle přeletěl, sejdou se spolu až v pátek. Tato pomalost Merkuru jako posla a našeho génia ukazuje na pomalost dějů. Obě planety jsou ve Vodnáři a tak se toho děje mnoho. Subjektivně vnímáme množství dějů, objektivně je ale nevyužijeme pro sebe. Nedá se. Setkání se neuskutečňují, čas se subjektivně vleče. Tak uvidíme v pátek, zda ze dveří ordinace vykoukne sestřička a osvobodí nás z bezčasí čekárny, z napětí čekání na něco, co nemáme ve vlastních rukou a co sami ovlivníme jen okrajově.Což neznamená, že bychom měli odevzdaně civět do bíle natřeného stropu. Naopak, je čas utřídit si myšlenky a vize. Neměli bychom se jen tak snažit zabavit. Mohli bychom popřemýšlet nad procesy, jež nás zatáhly do současného nedění. Nemusíme se trápit vymýšlením viny za něco imaginárního. Spíš se podívejme na ty oblasti života, ve kterých spěcháme a nemuseli bychom. Snad uvěříme i tvrzení, že pokud máme něčeho dosáhnout, tak se to tak stane. Jen osud vybere za nás místo a způsob. Čekání je často produktem nanaplněného očekávání. I tohle bychom si měli srovnat. Na co máme v životě nárok a kde musíme symbolicky poprosit štěstí, aby stálo na naší straně. V pátek se možná dozvíme více.Luna ve Vahách nebude dnes jen tak veselým společníkem a dobrým partnerem. Kvadrát s Plutem v Kozorohu na posledních stupních příslušných znamení přijde s nutností. Opět je potřeba udělat to, co je potřeba udělat. Někteří z nás se s takovými výzvami setkali už včera. Je třeba uzavřít, zaplatit, pochopit, vyjasnit, definovat, jak a kudy dál. Úkony to nejsou vždy příjemné, ale příjemnými je můžeme někdy udělat. Koneckonců se nám otevírá něco nového.Ve Štíru bude Luna až v noci a tak důležité momenty a pochopení se dostaví v nočních diskuzích a nebo milosrdně ve spánku. Možná teprve tam pochopíme, na co čekáme nebo co čeká na nás.

---------

SEMINÁŘE ASTROLOGIE A REGRESNÍ TERAPIE

Se začínajícím jarem (konec března) jste zváni na poměrně unikátní semináře, které spojí regresní terapii s astrologií. Naše životní témata lze totiž velmi úspěšně řešit a uzdravovat spojením obou přístupů. Cyklus tematických individuálních, ale přesto propojených víkendových seminářů (témata v první polovině roku Strach, Konflikty, Saturnské období) bude probíhat nejdříve on-line částí a poté částí s osobní účastí (předpoklad po skončení protikoronních opatření). Obsáhlé a konkrétní informace pro zájemce na mailu: ondrej.habr.astrolog@gmail.com.

Veškeré zde uvedené texty podléhají autorskému zákonu a veškerá práva jsou vyhrazena. Dále si majitel portálu vyhrazuje právo na jakoukoliv změnu bez předchozího upozornění. Text poté nabývá okamžité platnosti pokud není uvedeno jinak.