ASTROLOGOVO ÚTERÝ 21.7. Výdech

21.07.2020

Po včerejším novu je tu příležitost srovnat si myšlenky a plány. Slunce s Lunou v Raku stály v opozici se Saturnem v Kozorohu. Čas smíření, srovnání, vyrovnání. Doba k hledání nových plánů a postupů. Co proběhlo, to se stalo vizí a plánem na další období. Nov byl důležitý pro Raky a všechny obecně s planetami v tomto znamení.

Dnešní den vnímejme jako nádech. Nabíráme do plid nový vzduch, do těla novou energii. Divíme se tomu, že se objevilo hodně novinek. I my jaksi automaticky jedeme jinak. Je příležitost skoncovat s tím, co už nechceme a je možnost začít postupovat v životech jinak. Ideální by bylo poslouchat přirozenost. Vnímat, k čemu nás zve srdce. Naopak bychom měli odmítat komplikace a snažit se vše zjednodušovat.

Luna je už ve Lvu a tak realitu vnímáme osobně. Zdá se říci, že proti včerejšku jsme už probuzenější a aktivnější. To, co probíhá, bereme konrétně a osobně. Den tedy přeje impulzivním změnám programů a reorganizacím. Důležité je se ukázat, prokázat zájem a dát najevo vlastní postoje.

Kvadratura Luny s Uranem odpoledne přinese vzruch. Možná budeme překvapeni, možná překvapíme druhé. Vzrostou efekty a sníží se efektivita. Zjistí se, že proti plánům jdou procesy trochu jinými cestami a bude potřeba se rychle přizpůsobit.

Dnešek je tu k tomu, abychom si srovnali myšlenky a nachystali se na nová témata a nové životní etapy. Jsme teprve na jejich začátku a tak bude zajímavé sledovat, jak se budou rozvíjet.

Veškeré zde uvedené texty podléhají autorskému zákonu a veškerá práva jsou vyhrazena. Dále si majitel portálu vyhrazuje právo na jakoukoliv změnu bez předchozího upozornění. Text poté nabývá okamžité platnosti pokud není uvedeno jinak.