ASTROLOGOVO ÚTERÝ 28.7. Ladí se to do pozitivna

28.07.2020

Luna ve Štíru v trigonu s Merkurem v Raku a sextilu k planetám v Kozorohu kupodivu přináší výsledky. Rány po včerejších konfliktech se rychle zacelují. Jsme vnímaví, ale ve své vnímavosti ne bolestiví, ale konstruktivní. Potřebujeme mluvit o problémech tak, že je současně i řešíme. Díváme se na věci pargmaticky, ale i citlivě. Dovedeme uvažovat v širších souvislostech, ale i s pohledem do budoucna. Zdá se, že v pondělí se leccos změnilo prostě tím, že se to vyříkalo, probralo. nebo jsme se rozhodli změnit prostředí, případně svůj přístup k realitě. To vše nám nepřinesly hvězdy, ale naše poctivé řešení a schopnost empatie.

Takže se porovnáme, srovnáme, podíváme se na to, kam nás události vedou. Zjistíme cíle a budeme dělat všechno pro to, abychom se správně nasměrovali a nachystali si všechno potřebné.

Technicky nám bude fungovat velký vodní trigon s Lunou, Merkurem v Raku a Neptunem v rybách. Zdá se, že jsme dostatečně citliví, ale ne příliš a tak nejsme odpojeni od témat, která žijeme a fakt dovedeme účelně pracovat na vlastním osudu. Pokud přemůžeme ostny výčitek a snadno se přizpůsobíme tomu, co se po nás chce, můžeme napravit komplikované situace a ještě být přitom v pohodě. Dnešek je tak vhodný jak pro odpočinek po dobře vykonané práci, tak pro náročná řešení spojená s bdělou přítomností v procesech.

Veškeré zde uvedené texty podléhají autorskému zákonu a veškerá práva jsou vyhrazena. Dále si majitel portálu vyhrazuje právo na jakoukoliv změnu bez předchozího upozornění. Text poté nabývá okamžité platnosti pokud není uvedeno jinak.