ASTROLOGOVO ÚTERÝ 8.9. Ten snadnější svět

07.09.2020

Slunce v trigonu s retrográdním Jupiterem. Srdce v akci, srdeční a srdečné záležitosti v pohybu.

Klubko se namotává zpět a my vidíme lépe příčiny událostí a důvody dění. Spíš než se vydat někam ven, je lepší prozkoumat sebe a vlastní duši.

V zástupu za Jupiterem následují Pluto a Saturn. Vidíme lépe na své aktuální úkoly. A zdá se, že v následujícím týdnu můžeme zvládnout zásadní úkoly a hodně těžká témata. Slunce bude postupně tvořit trigon i s Plutem a Saturnem. Na druhou stranu nás čeká dost práce. Bude třeba uvést naše životy na správnou míru. Tady se ten retrográdní Jupiter v Kozorohu bude chovat trochu jako Saturn.

Venuše je v sextilu s Merkurem. Tenhle aspekt by mohl zlepšit náladu. Ukáže nám, že nakonec se dá vše vyřešit a lidé kolem nás nejsou divní.

Luna v Býku nám připomene, že city jsou důležité. Možná tak, že se na nich dá stavět. Trigon Luny s Plutem a Saturnem bude o vstřícnosti a empatii. Možná také zjistíme hodnotu citů a (znovu)objevíme to, co nás uklidňuje a stabilizuje v tomto podivném světě.

---------

Od víkendu 3. a 4. 10. začíná další běh školy astrologie pro začátečníky. Informace a přihlášky na mailu: ondrej.habr.astrolog@gmail.com

Veškeré zde uvedené texty podléhají autorskému zákonu a veškerá práva jsou vyhrazena. Dále si majitel portálu vyhrazuje právo na jakoukoliv změnu bez předchozího upozornění. Text poté nabývá okamžité platnosti pokud není uvedeno jinak.