ASTROLOGŮV ČTVRTEK 13.8. Neklid a klid

13.08.2020

Mars v Beranu je pomalý a tak jako přes kopírák může přepsat velkou část včerejší předpovědi. Podotýkám, že také velmi pomalu se nyní rodí něco nového. Jakobychom byli nejvíc ze všeho zaneprázdněni sebou samými. Ještě se nedovedeme vypořádat s tlaky, které na nás vyvíjí vnější svět. S konjunkcí Mars/ Lilit v Beranu máme stále prst na spoušti a nemůžeme si odpočinout.

Přece jen bude něco jinak! Luna v Blížencích dovoluje o věcech mluvit, sdílet pocity, domlouvat se a tak kolektivně snášet emoce způsobené přetlakem. Nezapomínejme ale na to, že pod aktuálním papiňákem jsme si kdysi zatopili sami. Snad v dobré víře, že máme věci pod kontrolou, snad proto, že jsme nevěnovali dost pozornosti a důležité záležitosti zaměnili za nedůležité. A možná i proto, že jsme se obyčejně báli. Každopádně nyní je třeba konat jednoznačně a invariantně, každý krok na stranu se může nevyplatit.

K obcházení pravidel vyzývá kvninkunx Slunce - Neptun. Ovšem ve snaze si něco ulehčit jen oddalujeme řešení a nalháváme si, že situace není vážná. Jak dlouho vážná ještě bude? Nejspíš do novu ve Lvu, něco se však už zpracuje během následujících dnů, kdy se Luna postaví do opozice proti planetám v Kozorohu.

V čem jsou aktuální procesy pro nás přínosné a pozitivní? Určitě všude tam, kde potřebujeme podpořit v řešení. Kde potřebujeme finální přihrávku před branku, kterou stačí jen doťuknout za brankářova záda. Vidíme to sami, tm, kde je jasno, vyřešeno a srovnáno, tam panuje letní klid pod palmami na pláži.

Veškeré zde uvedené texty podléhají autorskému zákonu a veškerá práva jsou vyhrazena. Dále si majitel portálu vyhrazuje právo na jakoukoliv změnu bez předchozího upozornění. Text poté nabývá okamžité platnosti pokud není uvedeno jinak.