ASTROLOGŮV ČTVRTEK 15.10. Vynucené tahy

14.10.2020

Slunce ve Vahách v kvadrátu s Plutem v Kozorohu. Konec srandy, říká nám aspekt. Některé procesy jsme nechali dojít tak daleko, že dneska buď něco uděláme a nebo neuděláme nic, ale každopádně už nebude možné své rozhodnutí měnit nebo činnosti vzít zpátky. Samozřejmě, nebude to tak fatální, jak na první pohled vypadá. Ale přeci jen cosi důležitého kolem nás proběhne a nebude možné nezareagovat. Jsou tu i další efekty. Uvědomění si vlastní slabosti, ale i síly. Nalezení vlastních hranic. Pochopení toho, co je důležité a oddělení od nedůležitého.

V opozici v Beranu čeká Mars retrográdní. Nejsou to teď chvilky, kterými bychom se někdy v budoucnu chlubili, jak jsme je prožili, jak jsme jejich témata řešili a kterak jsme to všechno zvládli. V řadě situací hrajeme jen vynucené tahy. Ale i tak se dá zahrát dobrá hra! Pokud se nenecháme ochromit či zastrašit a jako správní šachisté uděláme to nejlepší z možného a ještě přitom budeme myslet na budoucnost, tedy na koncovku. A že život nejsou šachy bychom si měli uvědomit také.

Pomůže vneseme-li do světa kolem více laskavosti a lásky. Chytne se na to idnešní Luna ve Vahách a bude jednat méně racionálně. Některé tahy je prostě potřeba udělat nejspíš proto, aby v budoucnu mohlo být to, co si přejeme. I když je k tomu velmi daleká cesta, není bezvýchodná.

Veškeré zde uvedené texty podléhají autorskému zákonu a veškerá práva jsou vyhrazena. Dále si majitel portálu vyhrazuje právo na jakoukoliv změnu bez předchozího upozornění. Text poté nabývá okamžité platnosti pokud není uvedeno jinak.