ASTROLOGŮV ČTVRTEK 24.9. Analýza, oddělenost, zpytování

24.09.2020

První lunární čtvrtka. Luna v Kozorohu, Slunce ve Vahách hned na začátku dne. Obě planety na začátku příslušných znamení. Nové přístupy k řešení zásadních otázek (planety na prvních stupních kardinálních znamení). Možnost něco změnit (ale nepůjde to snadno), cestu známe a jde tu jen o odvahu jedno opustit pro druhé. To, čemu se od rána nebudeme věnovat a to, co nebudeme osobně aktivně řešit, se může časem stát problémem a noční můrou.

Kvadratura Saturnu s Marsem i Merkurem. Dneska nic nového nevznikne. To se spíš něco rozdělí a oddělí. Je ale možnost oddělit jedno od druhého. Pokud budeme aktivní, pochopíme, jak co probíhalo. Získáme analytické schopnosti a uvidíme poměrně dobře do toho, jak jsou věci uspořádány. Aspekty lidi rozdělují daleko více než by je dávaly dohromady. Aktuální procesy energii odebírají a nedávají mnoho možností ji akumulovat. proto je důležité pečovat o sebe a odpočívat, nehonit se do zbytečných válek, proto je důležité pečovat o vlastní hodnoty a nedělat to, co bychom dělat nechtěli, proto je důležité nechodit do konfliktů, protistrana dobře ví, na čem je a my to víme také, konflikty teď znemožňují a zpomalují budoucí dorozumění. Počkejme si na lepší aspekty.

Neslibuje se, ale jen naznačuje, že příznivý trigon Luny s Uranem v zemských znameních přinese večer uvolnění od emocí a porozumění. Výjimečně přenesme to zásadní k řešení na konec dne. Možná zjistíme s překvapením to, že se komplikace nakonec samy na sklonku dne uvolní a vyřeší. Hodně sil přátelé, budou potřeba!

---------
Kdyby měl někdo ze zde přítomných zájem studovat astrologii jako začátečník (Praha, Brno, Bratislava, on-line), může se přidat k letošnímu podzimnímu kurzu. Informace ondrej.habr.astrolog@gmail.com.

Veškeré zde uvedené texty podléhají autorskému zákonu a veškerá práva jsou vyhrazena. Dále si majitel portálu vyhrazuje právo na jakoukoliv změnu bez předchozího upozornění. Text poté nabývá okamžité platnosti pokud není uvedeno jinak.