ASTROLOGŮV ČTVRTEK 3.9. Praktické akce

03.09.2020

Dnes čekejme zajímavé tranzity. Merkur bude v přesném trigonu se Saturnem, Venuše v sextilu s Merkurem a Slunce opouští trigon s Uranem, který byl přesný včera.

Máme den po úplňku v Rybách a tak pomalu dobíhají včerejší procesy a doznívají události ze včerejška. Tématem bylo nalezení nové strategie, cesty a postupu. Odlišení vlastního směřování od kolektivní cesty. Vyčištění si vlastního prostoru, pořádek ve svých věcech. Je možné, že jsme ale také byli zahlceni a přehlceni, že nás obstoupila spousta témat a nutila k tomu, abychom se jimi zabývali. Je dost pravděpodobné, že si i do dneška přinášíme resty a nedodělky. Trigon Slunce a Uranu nepodceňujme, přinesl nového ducha nad naše zakalené vody a s nadějí nám ukázal aspoň odlesk lepších zítřků.

Ale podívejme se na dnešek. Merkur se Saturnem nám pomohou dobře formulovat, jednoznačně odpovídat, jasně promlouvat. Naše slova naleznou oporu v realitě. Možná pochopíme, o co vlastně v našich životech aktuálně jde a budeme se tomu umět přizpůsobit, případně se aspoň naladit.

A Venuše s Merkurem, to je radost. Radost ze setkání, radost z pohybu, radost z dění. Ale také schopnost formulovat myšlenky a laskavě rozmlouvat. najdeme záchytné body s okolím. Porozumíme tomu, co bylo řečeno. Budeme hledat spolupráci a také ji nalezneme. Srovnáme si diskusí, dialogem a komunikací hodnoty. To vše by nás mělo posunout dál.

Dnešek lze vnímat jako servisní zastávku v depu. Můžeme dát hodně záležitostí do pořádku. Dnešek nám pomůže porozumět tomu, co se dělo v předcházejících dnech a začneme kvalitně pracovat na svých tématech.

Veškeré zde uvedené texty podléhají autorskému zákonu a veškerá práva jsou vyhrazena. Dále si majitel portálu vyhrazuje právo na jakoukoliv změnu bez předchozího upozornění. Text poté nabývá okamžité platnosti pokud není uvedeno jinak.