ASTROLOGŮV ČTVRTEK 30.7. Rozvoj

30.07.2020

Rychlost dění, spád událostí, rozvíjení se procesů na jedné straně. Přemýšlení, hledání, diskuse na téma jak to všechno bude dál, čeho se držet, jak plánovat, kam se směrovat a také čemu věřit na druhé straně.

Obě tendence spojené dohromady vytvoří konflikty vnější i vnitřní. Ty nás buď velmi rychle přenesou do nových podmínek fungování, vytvoří novou cestu nebo nás mohou zavést do situací, ve kterých se velmi zásadně zamyslíme nad tím, co v životě děláme a kam se v nejbližších měsících chceme dostat. třetí možností je to, že nebudeme budoucnost moc řešit. To také nevadí, ale za předpokladu, že máme ve všem jasno.

Aspekty velmi přejí uvolněnosti a pohodě v běžném každodenním chování a tak se určitě povede zvládnout a vyřešit takovou tu běžnou každodenní operativu. Určitě nás bude zajímat to nové, co se nabízí a přitahovat vše, co by nás mohlo bavit. Takže aspekty nás nasměrují jak do hloubky, tak do povrchnosti. Ale v obou případech by mělo přijít pocitové ulehčení.

A kdo za to může? Ohnivý trigon Mars - Slunce - Luna, ti se projeví zmiňovanou aktivitou. Na ta hlubší řešení ukáže opozice Merkuru s Jupiterem a kvadratura Marse také s tím Jupiterem. Ať tak nebo tak přejme si jasný a světlý den, ve kterém se bude dařit všemu, co směřuje dopředu a k rozvoji!

Veškeré zde uvedené texty podléhají autorskému zákonu a veškerá práva jsou vyhrazena. Dále si majitel portálu vyhrazuje právo na jakoukoliv změnu bez předchozího upozornění. Text poté nabývá okamžité platnosti pokud není uvedeno jinak.