ASTROLOGŮV PÁTEK 10.7. Račí prázdniny

09.07.2020

Luna v Rybách se zdá být vhodná pro ponoření se do vody, do moře, do samoty, do hlubiny duše. nechceme a neumíme být vyrušováni. Nečekejme dnes zázračné obraty událostí, spíš pokračování toho předešlého. Odpoledne se Luna sejde s Neptunem a to bude již dosaženo dna.

O čem mluví Luna v Rybách? O rozpuštění problémů v oceánu, o rozmělnění napětí, o hledání alternativních cest a dalších možností jak fungovat a žít, které nás dosud nenapadly. O citlivosti přijetí i měkkosti dotyků mysli a duše.

Odpolední trigon Luny a račího Slunce bude za těchto podmínek dělat divy. Pomůže vyladit. Prospěje k tomu, abychom si uvědomili důležité. Podpoří příznivé procesy v nás. Utlumí bolesti. Dá šanci pracovat se sny. Umělecky se projevovat. A navíc je to ryze rodinná a prázdninová konstelace.

Rodinná témata kolem nás budou kroužit zrovna tak jako záležitosti spadající do intominí sféry prožívání. Kvadratura Luny s Venuší v Blížencích, která otravovala kolem včerejšího poledne talakem na komunikaci a na hledání řešení, je zaplaťpánbu pryč. Možná, že i pod jejím vlivem si uvědomujeme, jak je důležité společné naladění a hodnoty, které nás dovedou stabilizovat i v čase neshod.

Lilit v kvadratuře se Slunce je jiná liga! Body, mezi kt. černá i bílá Luna patří, jsou ukazateli psychického stavu. A ten nebude zase tak poklidný. Ukazuje se, že buď přijmeme výzvy a budeme se v nějaké podobě zabývat vlastní (ne)aktivitou nebo necháme všechno tohle uvažování koňovi. V prvním případě se můžeme snadno dobrat k fantasmagorním interpretacím našich traumat a nakonec i k jimi ovlivněným činům. Ve druhém případě si vše odnese v hlavě pryč kůň a zůstane čistá hlava. A jasné prázdninové slunce nad hlavou!

Veškeré zde uvedené texty podléhají autorskému zákonu a veškerá práva jsou vyhrazena. Dále si majitel portálu vyhrazuje právo na jakoukoliv změnu bez předchozího upozornění. Text poté nabývá okamžité platnosti pokud není uvedeno jinak.