ASTROLOGŮV PÁTEK 24.7. Lev a hry

23.07.2020

Slunce ve Lvu, Luna v Panně. Po čtvrtku je tady druhý den zaměřený na efektivitu, pracovitost, střízlivost, konkrétnost. Ano, takoví v nějaké podobě a formě budeme chtít být. Zároveň bude znát, že se nám ulevilo, Slunce přešlo z Raka, kde bylo stresováno opozicemi s kozorožími planetami, do Lva. Přebytečnou energii budeme využívat pro sebe vzpomeneme na své zájmy, vrátíme se ke hrám, připomeneme si, že život není jen o strachu a obavách.

Se Sluncem ve Lvu přichází uvolnění od restrikcí, zodpovědnost za to, co se s námi děje přechází na nás samotné. Zároveň si zjišťujeme a ohmatáváme vlastní hranice a s potěšením vidíme, že máme dost prostoru pro ego a jeho projevy. Je šance tvořit za sebe, pro sebe, pracovat na vlastní budoucnosti.

Aktuální tranzity nám moc nemluví do života. Jen upozorňují. Uran v opozici s bílou Lunou naznačují, že není nutné se snažit a postrkovat události. To důležité se stane v pravý čas. Ten neznáme, ale můžeme jej vycít. Polední opozice Luny s Neptunem připomíná, že máme ve všem jednání hledat správnou míru. Aby nám něco, na čem záleží, nepřeteklo přes okraj. Merkur v Raku zatím pomalu vplouvá do kvadratury s Marsem v Beranu. Pamatujete na podivné hádky a měření, které proběhly před dvěma týdny? Nyní se témata vracejí a je šance porozumět tomu, co tehdy proběhlo. Ale to je téma až pondělního dopoldne.

Veškeré zde uvedené texty podléhají autorskému zákonu a veškerá práva jsou vyhrazena. Dále si majitel portálu vyhrazuje právo na jakoukoliv změnu bez předchozího upozornění. Text poté nabývá okamžité platnosti pokud není uvedeno jinak.