ASTROLOGŮV PÁTEK 25.9. Analýza s výhledem na možnost něco řešit

24.09.2020

Páteční opozice Marsu s Merkurem byl plná konfliktů a také touhy změnit pozici, někam se přesunout a dostat se do jiného prostředí. Nebyla ideální pro intelektuální činnost. Pře ukazovaly na naši neschopnost nebo nemožnost se vyladit. Prostě vše může být ideální, ale na dané záležitosti není vhodná doba. Jako by nebyla vhodná pro nic.. K čemu nám vlastně aktuální čas je?

Uritě jsme dostali docela dlouhou dobu k tomu, abychom si vyjasnili, co v životě dál. Kudy půjdeme a s kým. Aktuální tranzity (připočtěme si k nim i kvadraturu Merkuru se Saturnem a Saturnu s Marsem) nám dávají prostor analyzovat. Pokud se nim nehýbe, nic nezkazíme vlastní nečinností. Ta činnost může často být vnímána jako nátlak i když takto určitě nebyla myšlena.

Víceméně stejné tranzity nás čekají dnes. Vyrývá i Lilit, která se stále drží v konjunkci s Marsem a tak dělá zbytečně velké obavy a znemožňuje vidět procesy realisticky. Pomalu se postupem času zlepšuje vztah mezi Marsem a Venuší, jemně se vzájemně přibližují do trigonu v ohnivých znameních. Ten bude přesný v úterý nad ránem. Dá se tedy čekat, že v pondělí, nejpozději v úterý dostaneme příležitost vyřešit hodně z toho, co nás aktuálně trápí. Pokud se někdo ptá, kdy bude lépe, bude to na svátek patrona 🙂 I díky otočce Saturnu z retrogradity do dopředného směru. Jen se o to lépe budeme muset sami přičinit.

---------
Kdyby měl někdo ze zde přítomných zájem studovat astrologii jako začátečník (Praha, Brno, Bratislava, on-line), může se přidat k letošnímu podzimnímu kurzu. Informace ondrej.habr.astrolog@gmail.com.

Veškeré zde uvedené texty podléhají autorskému zákonu a veškerá práva jsou vyhrazena. Dále si majitel portálu vyhrazuje právo na jakoukoliv změnu bez předchozího upozornění. Text poté nabývá okamžité platnosti pokud není uvedeno jinak.