ASTROLOGŮV PÁTEK 28.8. Inspirace pro nové

28.08.2020

Velký zemský trigon Luna - Merkur - Uran přinese překvapivé události. Uran je retrográdní a tak se budou spíš týkat našich představ, plánů a záměrů. Úkolem je zjistit, co je pro nás aktuálně zajímavější a do dalšího života důležitější. Pravděpodobně zjistíme, co v životě potřebujeme a některé naše dnešní kroky k tomu povedou. Měli bychom se pokusit už jenom proto, abychom byli spokojenější a cítili se naplněněji. Nejspíš bude možné i zvládnout složiré záležitosti, nejspíš tím, že objevíme správné řešení nebo nečekanou zkratku.

Určitě si všimneme i trigonu Venuše v Raku s Neptunem ve znamení Ryb. Ukáže se tu snaha zabývat se životem z té citovější stránky. Dáme přednost vyjádření citů. Samozřejmě si jich i všimneme a budeme s nimi umět pracovat. Aspekt vede k větší empatii se sebou samými, s lidmi okolo nás i ke světu a jeho potřebám.

Luna, jako vždy když je v Kozorohu, obrací pozornost k důležitým a nadčasovým záležitostem. nejen k nim, ale také k nedodělkům, vylepšením a restům. Tak nějak bychom chtěli být dobří, zodpovědní a v některém pohledu i dokonalí. Nebo o té dokonalosti aspoň budeme přemýšlet.

Dnešní den je pro ty z nás, kteří se chtějí pustit do něčeho důležitého. Pro ty, co chtějí začít novou životní etapu a nebo aspoň fázi. Povede se nám lépe oddělit od toho starého a uvědomit si, co je třeba udělat pro to, aby se rozběhly nové věci a dostavila se nová témata.

Veškeré zde uvedené texty podléhají autorskému zákonu a veškerá práva jsou vyhrazena. Dále si majitel portálu vyhrazuje právo na jakoukoliv změnu bez předchozího upozornění. Text poté nabývá okamžité platnosti pokud není uvedeno jinak.