ASTROLOGŮV PÁTEK 31.7. Před skokem

30.07.2020

Ve hře jsou Merkur v opozici s Jupiterem a jejich kvadratury na Mars. Nesrovnalosti a disproporce nás vedou k aktivitě.

Včera nás ještě brzdil trigon Merkuru s Neptunem. Hledali jsme řešení v sobě a často se topili v různých typech emocí místo toho, abychom se navenek projevili. Dnes už takové řešení nepřipadá v úvahu.

Možná také spatřujeme vlastní nedostatky, vidíme, co jsme v posledních dnech zanedbali a jdeme do akce. Dnešní aktivity jsou trochu zbrklé a vlivem Luny v Kozorohu odpoledne (vstupuje ve dvě odpoledne) úporné a někdy z pocitu nutnosti.

Co se dá vyřešit? Minimálně nesrovnalosti mezi tím, co žijeme uvnitř a tím, co probíhá ve vnějším světě. Nemusíme přece pořád zachovávat stejné postupy a postoje. Můžeme se chovat jinak, ne?

A třeba nám konstelace ukáží na silná a slabá místa. Vždy můžeme požádat o radu, pomoc, spolupráci. Většinou v tom, co se děje, nejedeme sami.

Venuše v kvinkunxu s Plutem (to je retrográdní) se vážně zamýšlí nad tím, co zažila a vytvořila v posledních dnech. Tady je znát napětí a takové zvláštní chvění, jaké má část z nás před skokem. Skutečně, leccos máme na dosah a je otázkou, jestli skočíme. Tady naše odvaha konzultuje se zkušenostmi. Uvidíme, jak se rozhodne.

Veškeré zde uvedené texty podléhají autorskému zákonu a veškerá práva jsou vyhrazena. Dále si majitel portálu vyhrazuje právo na jakoukoliv změnu bez předchozího upozornění. Text poté nabývá okamžité platnosti pokud není uvedeno jinak.