ASTROLOGŮV PONDĚLNÍ NOV 20.7. Rozhodnutí

20.07.2020

Ve znamení Raka jsou letos dva novy. A protože novoluní ukazuje na konce a začátky, na možnosti uzavřít a zahájit, dostali jsme dvě šance zahýbat s račími cykly. O čem jsou? Týkají se vnitřního života, tedy toho, jak bereme svět. Týkají se i citové stránky, tedy toho, kterak události, kterých se účastníme, prožíváme. Týkají se rodinných vztahů, vymezení se rodičů vůči dětem i naopak. Dotýkají se mateřství, narození, porodů. Dneska je tedy možnost potvrdit, případně zopakovat to, co proběhlo před necelým měsícem (21/6'). Případně je tu možnost reaparátu nepovedených akcí i druhé šance tam, kde první zklamala.

Novoluní proběhne na 29. stupni znamení Raka, bude se tedy týkat všech planet, které ve svých vlastních horoskopech máme poblíž (u mně je to třeba Venuše na 26. stupni), budou aktivovány a tak do našich životů rozehrají akce, které bychom měli umět dál řešit a rozvíjet dál.

Nov se uskuteční i v opozici na Saturn v Kozorohu. Bude významný. Některé záležitosti si ujasníme, v dalších se rozhodneme. Budeme hledat konkrétní a silná řešení. Taková která vydrží a jež nebude nutné a ani možné měnit.

Některá rozhodnutí nám budou lehce či více tlačena, pro další se rozhodneme sami. Dnešek tak může být vyústěním několika předchozích dnů naplněných pochybami, nejistotami a nevymezením se. Také ale dneska mohou vyústit některé akce, v nichž jsme se pokoušeli.

Uvidíme, co se děje a poznáme, jak dál v našich procesech. Rozpoznáme, co nám pomáhá, co prospívá. Budeme se snažit stabilizovat i své okolí, předat zkušenosti. Budeme otevřenější k tématu kritiky a na ni budeme reagovat relativně vstřícně. Jsou tu nové začátky a my jako obvykle máme vše ve vlastních rukou.

Veškeré zde uvedené texty podléhají autorskému zákonu a veškerá práva jsou vyhrazena. Dále si majitel portálu vyhrazuje právo na jakoukoliv změnu bez předchozího upozornění. Text poté nabývá okamžité platnosti pokud není uvedeno jinak.