ASTROLOGŮV STŘEDEČNÍ NOV VE LVU 19.8.

19.08.2020

Nad ránem se schází na vesmírné rande Slunce, Luna a Merkur okolo 27. stupně Lva.Pro nás tady dole to může být okamžik, ve kterém skončí staré a začnou nové věci, témata a procesy. Pokud chceme, aby něco skončilo, je pro to ta správná chvíle. Pokud potřebujeme nové začátky, můžeme je způsobit dneska. Způsobit? No ano. Zdá se, že tentokrát se bez nás a našeho správného jednání nic důležitého nestane. A nebo aspoň se nestane tak, jak by mělo a mohlo.

Během aktuálního novoluní bychom si měli uvědomit, že jen my sami jsme tvůrci svého života a všeho, co se v našem světě děje. Zjistíme, kde je potřeba přidat, kde ubrat a hlavně co bychom měli nadále prosazovat. Měli bychom najít i zodpovědnost za to, co se děje a jít ke kořenům, tedy k sobě.

Uf, dobře, aby té analýzy a zpytování nebylo zase tolik, je vhodné si připomenout, že čas Lva je dobou oslav a radosti. pokud možno splečné. Tak bychom měli vzpomenout na všechny, s nimiž sdílíme společný osud. Mohli bychom si uvědomit, co je mezi námi, co nám dává přísliby do budoucna, co nového můžeme skvělého společně tvořit. Je tu i den, ve kterém se můžeme pustit do nových věcí, ideálně tak, že do nich zapojíme ty kolem sebe. Dnešní nov se hodně týká lidí v našem životě, ale také toho, jak přemýšlíme a jednáme v každodenním životě.

Kvinkunx Slunce, Luny a Merkuru se Saturnem ukazuje na to, že si budeme pohrávat s hranicemi, pravidly a nastaveními. Není totiž zcela jasné, čím se řídit a co zvolit. Nikdo nám neřekne, co je správné. Ani my nevíme, do čeho se pouštíme. Ale nějakou cestu, projekt nebo plán si musíme zvolit. Pravidla se budou tvořit za pochodu. Budou postavena na naší sebejistotě.

-------

Po skončení velkých prázdnin začínají kurzy astrologie a pokračují semináře astrologie společně s regresemi, na kterých se spolupodílím. Pokud máte potřebu se o nich blíže poinformovat, případně se přihlásit, pište na email: ondrej.habr.astrolog@gmail.com. Uzávěrka přihlášek je za necelý měsíc, 6. září.

A 22. 8. zvu na celodenní cestu s astrologem do Svatyně škorpiona a Jindřichova Hradce. Podrobnosti a přihlášky: ondrej.habr.astrolog@gmail.com.

Veškeré zde uvedené texty podléhají autorskému zákonu a veškerá práva jsou vyhrazena. Dále si majitel portálu vyhrazuje právo na jakoukoliv změnu bez předchozího upozornění. Text poté nabývá okamžité platnosti pokud není uvedeno jinak.