Barevná terapie v praxi

27.07.2020

Dlouho jsem zápolil s kily, které nešly nahoru... měl jsem opačný problém, než většina lidí s nadváhou... mě nešlo přibrat... až na vojně se přibral 10kg, asi to bylo způsobeno tím, že jsem jedl chleba místo sucharů a tak v tom jistě hrála roli ta zelená uniforma... která mě poněkud zklidnila... dříve jsem byl větroplach, ale teď už ne... když sem byl půl roku v nemocnici, tak sem nepřibral ani deka první dva měsíce, ale pak jakmile jsem přešel na sóju tak hups a naráz 25kg nahoru... počítám, že to také bylo díky omezenému pohybu... ale chutilo mi velmi... teď se to zas snažím shodit, jelikož je toho už moc... tak jím denně mandarinky, vždy tak kilo, jeden banán k obědu a termixy dva večír... nijak mi to nevadí, jelikož mám rozhozenej žaludek a chutě a tohle je jediné, co do sebe dostanu... škoda jen, že už mi nechutnají zelená jabka... toho sem se taky mohl užrat... teď dávám přednost červeným... tedy tmavému spektru jídla.... po tom by se mělo hubnout a taky že jo, už mám 66kg, tak ještě kilčo dvě a spokojenost...

Aktuálně vařím všechno na zelenině a mám zcela normální jídelníček... tedy jak se to vezme, ale v podstatě už ano... opět jsem se dostal do formy a mám 67Kg a to také díky psovi a pravidelnému dennímu rytmu.

Veškeré zde uvedené texty podléhají autorskému zákonu a veškerá práva jsou vyhrazena. Dále si majitel portálu vyhrazuje právo na jakoukoliv změnu bez předchozího upozornění. Text poté nabývá okamžité platnosti pokud není uvedeno jinak.