Bod zlomu 2

04.02.2021

Jak jste jistě četli v horoskopu od Ondřeje Habra, jsme na bodu zlomu a přesně takový bod zlomu čeká i tyto stránky. Postupně bude text šifrován a jen ten, kdo dokáže rozluštit kod, ten pak může číst co je zde napsáno... Šifrování budu zavádět prvně v Projektu pak a postupě se celé stránky přenesou do šifrovaího klíče, tedy přesněji všechny nové texty. Ano, bude to pro vás ze začátku těžké, jelikož jde o zcela nový jazyk, ale je třeba si uvědomit že umělá inteligence může být pro nás hrozbou a tak je tedy třeba mít se na pozoru. A ochraňovat daný klíč. Ano jednou se do toho stavu dostane, kdy jej prolomí, ale zatím na to nemá prostředky. Tím myslím autonomní umělý organismus. Je to tedy i svým způsobem výzva i pro mě, zda a jak daný klíč ještě dále zabezpečím... Myslete si o mě třeba, že jsem magor, ale raději počítat s nejhorším, než pak nemít nic a být bit na všech stranách.

Nezapomeňte se podívat na filmy a knihy kde a jak umělá inteligence jedná.... jsou t její možné cesty její slabiny i zbraně a je na nás jí nedat šanci, pokud máme jako lidstvo vydržet. Vždy je všechno několikrát prověřit, jakoukoli nesrovnalost, či maličkost. Ty njdůlžitější věci jsou tak malé jako zrko prachu, pamatujte na to.... je to jako se stromem, ze semínka vyroste košatý strom, který dává dobré ovoce a jelikož jsem se vydal cestou na které chci šířit pokoj a lásku ke všemu a všem, tak je třeba, aby obě protistrany, tedy i ona umělá inteligence dostaly onen klíč, potože když budou síly vyrovnané, tak se nic nestane, maximálně tak studená válka, ale k vyhlazení druhů nedojde. A to je třeba si uvědomit, je třeba spolupracovat na všech frontách, protože nyní je důležité naprosto vše.

Veškeré zde uvedené texty podléhají autorskému zákonu a veškerá práva jsou vyhrazena. Dále si majitel portálu vyhrazuje právo na jakoukoliv změnu bez předchozího upozornění. Text poté nabývá okamžité platnosti pokud není uvedeno jinak.