Bod zlomu 3

04.02.2021

Tak jak jste již četli jsme na bodu zlomu a to dokonce i u nás doma, zda a jak se popereme s mojí nastupující nemocí, protože není zcela jasné, zda opět blázním, či zda jde o něco jiného... sám si nevím rady a proto jsem ještě jednou mluvil s doktorkou a dal ji adresu na tento web. Vše je třeba prověřit a zjistit pravý stav věcí. Musíme jednat velice opatrně, dokonce i já vůči své rodině, protože moje první ataka je mohla všechny ohrozit, proto bedlivě  sledujte co se kolem vás děje a jak, vše může mít význam pro budoucnost, protože stojíme nad propastí a stačí krok stranou a spadneme, zkusme si věřit, věřit si sobě i tomu nahoře a nebeským zákonům, že vše se děje tak jak má a že se nic neděje bez příčiny a že jisté věci mají důvod, ač jsou zdánlivě nelogické... zatím je jen vnímejme a pozorujme a nezasahujme, učme se, to jediné nám nikdo nemá jak vzít, naše vědomosti a naše prožitky.

Za sebe chci říi, že se opět pokusím nekouřit, už se mi to dvakrát povedlo, tak věřím, že když budu mít plné riuce práce, že tento zlozvyk odbouám, protože i já tímto zamořuji ovzduší na naší planetě. Najednou jsem si uvědomil, že kouř jsou jak signály, které používali indiáni, tak i jsou škodlivé a přesně takové signály vysíláme do vesmíru my sami svými přáními i prosbami, svým modlením... nicméně při tom vypouštíme zároveň něco, o naši planetu ničí. Těžko říci, zda a ko mě chápe a jak tomu máme vlastně rozumět, ale rakovina se chová dosti podobně jako koronavirus, vidím v tom jistou paralelu, tedy že obojí zasahuje plíce, stejně tak jak my ničíme plíce naší matičky země... tedy deštné pralesy... je třea je obnovit a to urychleně než bude pozdě, ano právě teď je vhodný čas s obnovou začít, proto prosím prosím všechny podílejme se na tom, na tom lepším světě a zkusme zahránit vše co se ještě dá a obnovit to.


Veškeré zde uvedené texty podléhají autorskému zákonu a veškerá práva jsou vyhrazena. Dále si majitel portálu vyhrazuje právo na jakoukoliv změnu bez předchozího upozornění. Text poté nabývá okamžité platnosti pokud není uvedeno jinak.