Co čekat od DF?

19.11.2020

Rozhodl jsem se, že o tom jak fotit začnu psát články na web - něco jako deník fotografa (DF), kde se budu snažit věnovat nějakému tématu, rozebírat fotky, soutěže i sem tam dát nějakej ten tip jak a co vyfotit, abyste si i vy ostatní mohli udělat nějaké pěkné fotky a že to není jen o tom zmáčknout spoušť, ale je to celkem věda.

Kurzů a webinářů je na tohle téma dost a dost, ale já se budu snažit se na to dívat pohledem amatéra a zaměřit se především na ty základy, co jsem se za 30let focení naučil a samo se budu věnovat i soutěžím a dát pár rad na to, jak se alespoň trochu hezky umístit i mezi světovou elitou z pohledu člověka, který nemá nikterak velké ambice a fotí pro radost... a že i doslova špatné fotky z pohledu fotografa /které mají spoustu chyb/ se mohou umístit na předních pozicích a že ta rivalita je i v těchto soutěžích značná.

Články pak budou v následné podsekci případně je můžete sledovat zde na Facebooku.

Veškeré zde uvedené texty podléhají autorskému zákonu a veškerá práva jsou vyhrazena. Dále si majitel portálu vyhrazuje právo na jakoukoliv změnu bez předchozího upozornění. Text poté nabývá okamžité platnosti pokud není uvedeno jinak.