Daleko a tak blízko

30.01.2021

Dnešní článek bude o odloučení nás dvou... přesněji o tom, jaké to je, když si můžete jen volat a vidět se na dva metry pres plot a nemoci se ani obejmout...

Voláme si každý den a jak je volná chvilka tak si píšeme... a zatím se to dá. I když mě osobně je to moc líto, protože blízkost je blízkost, naučili jsme se vídat častěji a najednou cvokhaus u mě... no co už, alespoň se Drobek začal starat o Edu a poznal to moje "lenošení" doma z mé stránky, takže je to v podstatě dobré. Co je horší je to, že momentálně se jí do ničeho nechce a tak zevlí u her, či na NETboxu u filmů... a taky to jde... nicméně se rozáže pohodla vygruntovat domácnost, tak jsem zvědav, jak se jí to povede... ale co se týče Edy, tak ten si na ni už venku zvykl a jak se zdá, tak si spolu venku už rozumí líp, což mě těší... už i proto, že pak bude zvyklý na nás oba nejen doma, ale i venku a také proto, že mi Drobek sem tam vypomůže s venčením. A do budoucna s náma bude chodit společně. To je přesně to samé, jako když se o dítě stará jeho matka, pak sem tam otec a pak oba. Jak se zdá, tak jsem Edu dobře vycvičil, na to jaký to bylo třeštidlo, a že Drobka venku dokáže poslechnout. Je sice pravda, že v něm je ještě mladá krev, ale i tak je to na dobré cestě... bude z něj parádní pes!

A co se týče našeho odloučení, tak Drobek za mnou jezdí jednou týdně, vždy nechá balíček věcí co potřebuju na vrátnici a já ho dostanu večír a jsem moc rád, že se do toho připojila i moje vlastní rodina, tedy má matka a nevlastní otec.

Navíc si mezi sebou vlají, což mamku dosti vzpruží, protože je na tom dosti špatně (velké deprese), tak snad se z toho všeho dostane a bude zase vše v pořádku.

Co se pak mého otce týče, tak se taky snaží, i když mám někdy pocit, že to není úplně to pravé ořechové a drhne to.

Jinak pokud byste mě chtěli navštívit, tak mi napište, nebo zavolejte, momentálně jsem na oddělení 46 - které je určeno převážně pro shizofreniky, ale měli jsme tu i člověka co si léčil vysoký tlak, protože všechny nemocnice jsou zatížené koronou... no je to rozhodně lepší než vůbec nic.

A ano, i mě dělaly testy při příjmu a zas tak strašné to nebylo, to vrtání v nose a byl jsem v karanténě, než se udělal rozbor, jak z výtěru, tak krve, takže to samé čeká kohokoli, kdo půjde do nemocnice... nicméně i tady byla prý korona a každé ráno mi měří tlak i měří teplotu... nutno dodat, že na pět litrů kafe mám talak 128/85... neuvěřitelné? No já to piju jako vodu a klidně si dám i před spaním... u mě je problém v něčem jiném ani ne tak v samotné schíze, jako v myšlenkách, které mi proudí hlavou před usnutím. Vždy mluvím sám se sebou, no vždy... jak kdy, někdy jen poslouhám muziku na sluchátkách a u toho zaberu...

Co se pak týče toho vidění přes plot s Drobkem, tak je to na jednu stranu moc krásné, že ji zase vidím, na druhou zase moc smutné, že ji nemohu obejmout. Ale co už do února, či března to tu nějak překlepu... no možná, že tu budu dýl, kdo ví... to nezáleží na mě. Ale i tak se budu snažit psát, co mi síly dovolí... jsem jak na Viberu, Whatsappu, Skypu, ICQ, FB, chatujme.cz atd. a samo nonstop na telefonu, ale prosím v noci mi nevolejte, ve 21:30 máme večerku a mí sousedi a kamarádi na pokoji by se rádi prospali, jinak pokud zavoláte, tak vám to zvednu, nebojte se tedy... kdyžtak chviličku počkejte, případně zanehte zprávu na záznamníku :)

(Krteček)

Veškeré zde uvedené texty podléhají autorskému zákonu a veškerá práva jsou vyhrazena. Dále si majitel portálu vyhrazuje právo na jakoukoliv změnu bez předchozího upozornění. Text poté nabývá okamžité platnosti pokud není uvedeno jinak.