Dezinforamce a detaily, aneb Korona živě!

25.12.2020

Tento článek bude tak trochu rebelský, ale na druhou stranu, vynechal jsem večerníčky atd. tak vám alespoň dám pár věcí na přemýšlení, kterými se zabývám a které sem tam komentuju... Ano, většina jsou detaily, ALE NA TĚCH PRÁVĚ ZÁLEŽÍ!!!

Bohužel mi zatím nejde sem umísti video z FB, potažmo od RTV - Slovenská zpravodajská televize nicméně odkaz naleznete zde, pokud by to chtěl někdo celé vidět. https://www.facebook.com/KarelKesllyMazanek/posts/1053795905032677 a co tam bylo tak závažného? Tak jako u nás se vede mediální tlak na lidi, je mi teď jedno proč, ale zaměřím se na detaily... a vy to také udělejte!
Proč mají někteří politici viz. min. zdrav. Blatný! špatně nasazený respirátor? (myšleno u nás v ČR viz. fotky všude možně)

Co se pak videa týče, proč jsou někteří zdravotníci v overalech a jiní ne? Proč někteří mají respirátory (asi FFP3) s výdechovým ventilem a jiní jen roušky? A to jsou prosím u stejného pacienta!

Že by nás tu někdo tahal za nos? Ano, SKUTEČNĚ!!!

Následný obrázek hovoří za vše... zdravotník v tzv. červené zóně si obléká rukavice!
Nechci snižovat práci zdravotníků na infekčním oddělení, ale být to smrtelně nebezpečná nemoc, tak má dotyčný vážný problém a to po něm nikdo ani jít nemusí!

Za toto MUSÍ někdo odstoupit! A to na MINUTU!!!

A jak je to u nás v ČR? Nevalně, min. Blatný špatně nasazený respirátor"v parlamentu! , pomalu pod nosem atd.

Vážně to nikomu nedochází?

Pokud má respirátor mít účinek, tak musí být řádně upevněn a VŽDY je při mluvení poznat, že se hýbe, i v případě, že má výdechový ventil! To je prostá fyzika ZŠ!!!

A pokud to nikomu nedochází... toš... no ... přeji mu ať ho nic nepotká zlého!

A co se stalo u mě? Došlel mi poštou od MPSV dopis... polorozlepená obálka a v ní respirátor N95 a v kusu igelitu zabalené tři roušky... na které tiskovce bylo, že je důchodci dostanou?  He? A že jich je dostatek? No nic, no, dejme tomu... Ale tři jednorázové roušky a respirátor vydrží tak na tejden, možná míň! A pokud neumím šít a jsem odkázán na stát, tak do dnešního dne bych byl doma! Ale i tak díky za snahu, nicméně!!! Jelikož byla obálka polorozlepená a roušky zavařené zcela obyčejně ve fólii, tak promiňte, ale toto si na sebe nenasadím!!! Leda by mě donutili!!! A proč? Chybí na nich totiž certifikace a další náležitosti, včetně informace o sterilním materiálu a to přímo na daném produktu! Pokud toto schválil SZU, tak na minutu MUSÍ okamžitě někdo odstoupit!!! Taková nehoráznost!!! Víte, možná, jsem jen obyčejný občan, ale legislativa mluví zcela jasně! Každý sterilní výrobek MUSÍ být řádně označen! A jak tedy já, i kdybych přehlédl onu rozlepenou obálku, mám věřit státu, že mě nechce nakazit! Ano, je to vážné obvinění a jsem si toho vědom, ale je to tak! Stát zde zcela selhal!!! Tímto též žádám prošetření celého procesu!

Edit:
Co se pak týče antigenních testů, zajímá mě, kdo vymyslet takovouto TUPOST!!! Pokud je člověk zdráv a chce se otestovat na koronavir, tak má jít do místa, kde je potencionální riziko nakažených??? (odběrové místo) To nevymyslí ani dítě! Pokud testy, tak jedině doma a odebrání krevních vzorků!!! To jediné je zcela průkazné! Kdo mě vyvede z omylu?!

Edit 2: fotku se špatně nasazeným respirátorem p. ministra Blatného uveřejnila na FB stránka Brněnská Drbna a nedlouho na to, co jsem tuto věc komentoval byl článek okamžitě stažen!  Ale pro BiS nebude těžké tyto informace dohledat, ostatně je na ti TV záznam z parlamentu!


(Krteček)

Veškeré zde uvedené texty podléhají autorskému zákonu a veškerá práva jsou vyhrazena. Dále si majitel portálu vyhrazuje právo na jakoukoliv změnu bez předchozího upozornění. Text poté nabývá okamžité platnosti pokud není uvedeno jinak.