Je celoevropská demonstrace podvod?

23.08.2020

Co se Německa týče, tak jsem ověřoval tu celoevropskou demonstraci v Berlíně u známé a ta o ničem neví - no žije v jiné části, kde je klid... a divila se, co že to po ní vlastně chci, nicméně mi potvrdila, že v jiných spolkových zemích je celkem "burdel" (Berlín)... takže to budu ověřovat ještě přes pár dalších lidí, kterým věřím... no, pár dní to zabere (proto ji stahuji z plánovaných akcí).

Něco podobného jsem už kdysi zahlédl - mylná informace + sehrané divadýlko a při ověřování došlo najevo, že tam "prý" točili jakýsi film.

Stejně tak - možná víte - stanice CNN natočila LŽIVOU živou reportáž z demonstrace muslimů v Londýně až dlouho po demonstraci (z jiné kamery bylo vidět, že jde o desítku lidí, nikoli však plnou ulici, kteří poslušně plní pokyny režiséra) - zda to bylo přímo CNN, nebo to opět byl nějaký hraný film, těžko říci (dnes už nevěřím ničemu).

Zdá se, že se někdo účelově snaží manipulovat s informacemi/videi/fotkami/fakty... něco je záměrně předtočené, některé fotky jsou se stejnými aktéry (i v jiných zemích a na jiných místech) ap. Dávejte si proto velký pozor, než něčemu uvěříte! Vytvořte si vlastní informační síť a ptejte se lidí, které osobně znáte a neustále porovnávejte svá zjištění se skutečnou realitou! A ani tomu, co je uvedeno zde zcela nevěřte a vždy si to ověřte, protože i já se můžu nechat nachytat!

(Krteček)